Okulista Dziecięcy Katowice

oko med
łabędziowa 8 /11
Katowice

Podejście Pani doktor do małego pacjenta jest rewelacyjne. Córka lat 3 została tak zagadana i wciągnięta w badanie przez zabawę, że się nie zorientowała kiedy było zrobione :-) teraz się pyta czy idziemy do pani doktor z fotelem windą :)

specjalistyczna praktyka lekarska
Panewnicka 29/1
40-730 Katowice

Najlepszy okulista jakiego znam. Niezwykle kompetentna, uprzejma osoba z ogromną wiedzą. Specjalizuje się również w badaniach elektrofizjologicznych. Niestety bardzo trudno dostać się do Pani dr, ale warto próbować.

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

W kwestii diagnozowania i leczenia podwichniętych soczewek u dzieci, zdecydowanie nie polecam Pani Profesor ani w ogóle katowickiej Kliniki Okulistycznej z ul. Ceglanej. PO pierwsze dzieciom po usunięciu soczewek nie wszczepiają sztucznych, pomimo,że dzieci od 2 roku życia kwalifikują się do wszczepu, a przede wszystkim, Pani profesor okaleczyłaby moje dziecko na całe życie. Postawiła błędną diagnozę, że soczewki są podwichnięte i dała nam skierowanie na usunięcie (najpierw soczewki w gorszym oku). Wiązałoby się to ze znacznym pogorszeniem widzenia i noszeniem grubych i ciężkich szkieł do końca życia, a wszczepienie sztucznych soczewek w wieku dorosłym nic by nie dało ponieważ wada do tego czasu utrwaliła by się, a wszczepione soczewki dostosowały by się do tej wady.Ponieważ u mojego dziecka nie będzie można laserowo skorygować wzroku ze względu na zaburzenia refrakcji usunięcie soczewek i nie wszczepienie sztucznych byłoby dla mojego dziecka dramatem na całe życie.
Byłam na konsultacji w WSS nr 5 w Sosnowcu i tam okazało się, że moje dzieciątko nie ma podwichniętych soczewek, a jedynie jedną z nich ma nieco cofniętą, co powoduje drżenie tęczówki (a nie soczewki - one są stabilne)wiec absolutnie nie ma potrzeby usuwania mojej pociesze soczewek.

Okuliści dziecięcy w mieście Katowice