Olga Strumpf-Komendzińska

3,9
3,5
3,9
3,3

Nie polecam. Pani doktor powinna zostać ukarana za łamanie tajemnicy zawodowej. Miałam wątpliawą przyjemność przeżyć kilkanaście wizyt. Każda rozpoczynała się opowiadaniem historii chorobowych pacjentek, kilka razy były to pacjentki badane tuż przede mną, które widziałam w poczekalni, z którymi rozmawiałam chwile wcześniej. Strasznie mnie to dotykało, gdyż byłam w pełni świadoma przykrego niestety faktu, iż ja zapewne także jestem bohaterką/ofiarą „gabinetowych rozpraw” tej Pani. Pani Olga żyje własnym rytmem - na zadane pytania czasem odpowie, czasem nie, gdyż stwierdzi, że jest za mało czasu... podczas gdy zmarnowała go tyle na ...

Pani Olga żyje własnym rytmem - na zadane pytania czasem odpowie, czasem nie, gdyż stwierdzi, że jest za mało czasu... podczas gdy zmarnowała go tyle na snute przez siebie historie pacjentek...
Czasem nagle wybucha, zachowuje się opryskliwie, a człowiek zaczyna się zastanawiać o co tej Pani chodzi... i czy na pewno wszystko jest Ok...

Nie polecam zwłaszcza kobietom w ciąży - można przeżyć niesamowity stres, dowiedzieć się, że ciąża okalecza, a poród według tej Pani jest okrucieństwem, rzeźną i wszystkim co najgorsze dla kobiety...

Polecam Panią Doktor w 100% Jest uprzejma, miła, zawsze porozmawia, wytłumaczy.. Wie ile jest w stanie zrobić, jeśli ma wątpliwości zasięga konsultacji zs specjalistami z branży.Bardzo dobrze i profesjonalnie prowadziła moją ciążę, uratowała ciążę mojej znajomej, poprzez wczesną diagnozę problemu i skierowała na odpowiednie leczenie. Doktor z powałaniem. Powinna jeszcze zrobić fakultet z psychologii, bo świetna z niej terapeutka :) Pozdrawiam ciepło :)

na początku miałam bardzo dobre zdanie o niej, niestety zmieniłam je gdy przyszłam na wizytę jako ciężarna. Potraktowała mnie bardzo żle, bo ja sie spóżnilam (pomijajac fakt,ze u niej wiecznie sie czeka co najmniej godzine na wizyte), dala mi wyraznie do zrozumienia, ze nie przyjmie mnie na wizyte, bo w poczekalni czekaja na nia pacjentki na wizyty prywatne!!!!!!!!! to sie nazywa dyskryminacja!!!!!!!!

Panią doktor polecam jak najbardziej chodzę już od dłuższego czasu i jestem zadowolona.Chociaz nie wybieram się do pani ginekolog w najblizszym czasie to słyszałam że teraz do pani doktor maja dostęp tylko znajome i najblizsze osoby,ponoć strasznie trudno jest się dodzwonić,pani doktor poprostu nie odbiera tefefonów nawet od stałych pacjentek:(nie wiem co się dzieje.Nie chciała bym zmieniać ginekologa ale jeśli też bede miala problemy ze skontaktowaniem sie wiec bede musiała to zrobić:(

Może jest miła ale nie polecam jej dla kobiet z poważnymi chorobami. Mało brakowalo a wysłałaby jedną dziewczynę na tamten świat. DZiewczyna miała ciąże pozamaciczną i nie potrafiła tego wykryć i leczyła ją na co innego. Mało tego bo po jakimś czasie pojawił się guz ropny na jajniku i miała brzuch pełny ropy a ona chciala ją ciąć gdzie poszłoby zakażenie i dziewczyna już by się nie obudziła z narkozy. Więc dziewczyny jeżeli macie też innego lekarza to idzcie do niego a nie do niej.

Świetna lekarka! Wie jak źle znoszę badanie ginekologiczne, jest delikatna i czuję się u niej bardzo komfortowo! Dokładnie wszystko tłumaczy i objasnia, odpowiada na pytania. Zawsze znajdzie czas, bywalo że przyjela mnie poznym wieczorem mimo ze nie musiała! Zdecydowanie polecam!!!

Najlepsza Lekarka pod sloncem. w razie potrzeby Przyjmowala mnie nawet pozno w nocy kiedy bylam w ciazy. Lekarz Godny polecenia!

Z usług Pani doktor jestem bardzo zadowolona, rzeczowa, mówi o wszystkim otwarcie i w razie pytań tłumaczy. Prowadziła moją ciąże do samego końca wspierając na każdym etapie. Więcej takich lekarzy, którzy nie podchodzą przedmiotowo do pacjentek, z pewnością mogę polecić.

ja podobnie jak któras z przedmówczyn zawiodłam sie na tej lekarce. Jedno co mogę przyznać większości że ma dar przekonywania na co kobiety z problemami daja sie nabrać, że to dzieki niej własnie uda sie wyleczyc jakąś dolegliwość lub donosić szczęśliwie ciążę z problemami. Jedynie bogu można dziękować jesli szczęśliwie sie urodzi dziecko pani dr żadnych cudów nie czyni. Takie sa realia. Obgaduje inne pacjentki często z nazwiska tak więc można co o niektórych sie dowiedzieć. czy za to własnie dziękujecie Pani dr ze jest taka fachowa i miła? odradzam, ...

odradzam, to nie lekarz z powołania chyba że ma powołanie na kasę

Rozmowa o wszystkim i o niczym, nie szanuje pacjenta. Nazwisko komendzinski jest bardzo znane w lubaniu, to byli bardzo dobrzy lekarze, byc moze na tym bazuje pani doktor. Pani doktor nie jest z lubania. Tak szczerze nie polecam