Olga Strumpf-Komendzińska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Panią doktor polecam jak najbardziej chodzę już od dłuższego czasu i jestem zadowolona.Chociaz nie wybieram się do pani ginekolog w najblizszym czasie to słyszałam że teraz do pani doktor maja dostęp tylko znajome i najblizsze osoby,ponoć strasznie trudno jest się dodzwonić,pani doktor poprostu nie odbiera tefefonów nawet od stałych pacjentek:(nie wiem co się dzieje.Nie chciała bym zmieniać ginekologa ale jeśli też bede miala problemy ze skontaktowaniem sie wiec bede musiała to zrobić:(

ja podobnie jak któras z przedmówczyn zawiodłam sie na tej lekarce. Jedno co mogę przyznać większości że ma dar przekonywania na co kobiety z problemami daja sie nabrać, że to dzieki niej własnie uda sie wyleczyc jakąś dolegliwość lub donosić szczęśliwie ciążę z problemami. Jedynie bogu można dziękować jesli szczęśliwie sie urodzi dziecko pani dr żadnych cudów nie czyni. Takie sa realia. Obgaduje inne pacjentki często z nazwiska tak więc można co o niektórych sie dowiedzieć. czy za to własnie dziękujecie Pani dr ze jest taka fachowa i miła? odradzam, ...

odradzam, to nie lekarz z powołania chyba że ma powołanie na kasę

Z usług Pani doktor jestem bardzo zadowolona, rzeczowa, mówi o wszystkim otwarcie i w razie pytań tłumaczy. Prowadziła moją ciąże do samego końca wspierając na każdym etapie. Więcej takich lekarzy, którzy nie podchodzą przedmiotowo do pacjentek, z pewnością mogę polecić.

Bardzo niemiła,być może trafiłam na "zły dzień", ale to nie powinno mieć znaczenia. Nie wyjaśniła,że przypadek, z którym zgłosiłam się do Pani Dr jest skutkiem ubocznym tabletek antykoncepcyjnych. Mało tego wypisała mi kolejne i to 2razy droższe, które przyczyniły się do krwotoku. Zdecydowanie inne(lepsze) podejście do pacjenta, który przyjdzie prywatnie.

Prowadziła moje nieudane ciąże.Nie polecam jej zdecydowanie.wizyta trawa u niej godzinę albo półtorej gdzie większość to opowiadanie o poprzednich pacjentkach.Nie zleciła mi specjalistycznych badań i nie chodzi że miałby za to płacić NFZ stać mnie żeby płacić za takie badania.

cudowna kobieta, cudowny lekarz!!! nic dodać, nic ująć.dziękuję Bogu, że do niej trafiłam.nie można było lepiej

Polecam Panią Doktor Olgę jest bardzo miłą ,sympatyczną i nad podziw komunikatywną osobą wspaniałym lekarzem razem rodziłyśmy mojego synka a z moją rodziną jest szczególnie związana bo prowadziła 3 ciąże,wszystkie zdrowe,donoszone,a dzieciaczki są piękne i rosną jak na drożdżach.

Polecam przde wszystkim młodym dziewczynom,które pierwszy raz muszą skorzystać z wizyty u ginekologa.Osobiście Panią Doktor szanuję i podziwiam,nie tylko za kompetencje,fachowość,doświadczenie ale również za wsparcie psychiczne,które udziela swoim pacjentkom po stracie dzicka. Podziwiam również za cierpliwość do niektórych pacjentek,

Ja równiez chodzę do Pani doktor i naprawdę jestem zadowolona!! Jest bardzo komunikatywna osobą i uprzejmą.

Ja równiez chodzę do Pani doktor i naprawdę jestem zadowolona!!
Jest bardzo komunikatywna osobą i uprzejmą.

Świetna Pani ginekolog, bardzo sympatyczna, uprzejma. Delikatna! Podczas badania i wizyty panuje luźna atmosfera. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada WYCZERPUJĄCO na każde pytania. Chętnie udziela porad swoim pacjentkom nawet przez telefon, można dzwonić do niej niemalże o każdej porze.Świetna jako ginekolog- położnik. Pracuje w szpitalu oraz przyjmuje prywatnie. Podczas wizyty bada kompleksowo. Od razu widać,że jest lekarzem z powołaniem.