Filtruj terminy

Chirurg ogólny, Onkolog

Stacja Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego
Śniadeckich 15
33-300 Nowy Sącz

Po ostatniej wizycie w SCM clinic u Pana doktora mogę powiedzieć same pozytywy. Już po paru zdaniach widać, że doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Badania były bardzo dokładne ze szczegółową analizą. Co do leczenia lekarz też ma bardzo jasny i konkretny plan działania. Bardzo fajnie.
Opinia dodana przez: Kasia F

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Dziękuję, że los mi zesłał panią na swojej drodze, miła, uprzejma, fach w ręku, opanowana, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu tą panią, życzę wszystkiego dobrego. Pozdrowienia Kruczek z "urologi"
Opinia dodana przez: Piotr Kruczek

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

ulica Jamnicka 87g
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Robert Gajewski

Chirurg onkolog

ALL MEDICA Poradnie Specjalistyczne dla Dzieci i Dorosłych
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 88
33-300 Nowy Sącz

Nie wiem czy o tym samym lekarzu pisze ,ale byłam ostatnio u pana doktora Roberta Gajewskiego w Pradnii Prywatnie i w Szpitalu .Faktycznie prywatnie przyjął mnie całkiem w innej atmosferze , tam miałam komfort porozmawiać i wykonał badanie jak oczekiwałam , w szpitalu żałuje że przyszłam . 3 godziny oczekiwania w tłumie nieżyczliwych pacjentów , pełnych pretensji

lekarz Renata Bogacz

Onkolog, Internista