Ortopeda Dziecięcy Gliwice

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

USG ortopedyczne, Lekarz sądowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

dr Beata Spólnicka

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Jestem pacjentką Pani doktor i wiele Jej zawdzięczam .W przebiegu leczenia innego schorzenia przewlekłego,na które cierpię doszło do pewnych powikłań ,na które pani dr zwróciła szybko uwagę ,zdiagnozowała i odpowiednio pokierowała do leczenia .Mój ,,przypadek"był wyjątkowo nietypowy i tylko lekarz z szeroką wiedzą i otwartym umysłem mógł tak szybko podjąć odpowiednie postepowanie.Pragnę zaznaczyć,że była osobiście bardzo zaangażowana i pomagała mi we wszystkim,bo przebrnięcie przez nasz system służby zdrowia wymaga takiej pomocy.Oby wszyscy lekarze tacy byli.

Opinia dodana przez: Marta Kwiatkowska

dr n. med. Piotr Zając

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Gliwice

Chodziliśmy z dzieckiem od ortopedy do ortopedy,coraz dziwniejsze mieli pomysły.Jeden kazał strugać płotek z drewna i żeby na nim dziecko ćwiczyło(3 letnie)to mu się krzywe piętki wyprostują.Kupowałam specjalne buty i bardzo się martwiłam.W końcu pan doktor obejrzał stópki,wyjaśnił i doradził i ocenił,że z czasem będzie ok.I tak się stało.Normalny lekarz z właściwą wiedzą.Ja nie mam zastrzeżeń.