Filtruj terminy

Traumatolog, Ortopeda

Novamed
Kasztanowa 16
63-200 Jarocin

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Michał Reszelski

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
63-200 Jarocin

Polecam tego lekarza! Jest szybki, skuteczny, merytoryczny. Wytłumaczył schorzenie i podał zestaw ćwiczeń, które mają przywrócić sprawność kończyn. Nie musiałam dużo tłumaczyć, lekarz sam konczyl za mnie i doskonale zdiagmozowal problem. Dodatkowo mila aparycja, bardzo sympatyczny i pomocny! Polecamm!!!
Opinia dodana przez: Beata

dr Piotr Grygiel

Traumatolog, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analityczne i Fizjoterapia Anna Rudnicka
Piaskowa 5
63-200 Jarocin

Około 5 minut rozmowy, 300 zł żadnej recepty, żadnego lekarstwa, żadnych wskazan co robic czego unikać, skierowanie na 1 płatne badanie. W ramach wizyty nie wykonano USG, RTG itp. W mojej opinii wizyta totalna porażka, zdecydowanie odradzam.
Opinia dodana przez: Rafal

dr Tomasz Rymer

Oddział Ortopedyczno Urazowy
Jarocin

Nie dość że spóźnił się prawie godzinę do pracy ,wchodząc do przychodni nawet nie raczył przeprosic.Podczas wizyty stwierdził " ale co pan ode mnie chce? " 3 lata temu miałem wypadek w pracy ,od tego momentu boli mnie bark...Na wizytę przyniosłem rezonans z 2019 i swierzy z tego roku.Nawet nie obejrzal żadnej płyty ,na szybko zajrzał do opisu i stwierdził że jestem zdrowy...Czy zdrowego człowieka lekarz wysyła na rezonans?? Poprosiłem ...
Opinia dodana przez: #Cer#