lekarz Paloma Kryczka

1,8

Leżałem na oddziale II wewnętrznym Zespolonego szpitala Wojewódzkiego w Kielcach gdzie ordynatorem jest ta pani. Nie uprzejma, chamska, brak jakich kolwiek informacji na temat zdrowia oraz zastosowanego leczenia, brak pełnego zdjagnozowania - poprostu wyszedłem ze szpitala i jest jeszcze gorzej niż przed wizytą w nim. Bardzo duża umieralność na oddziale w ciągu 8 dni 11 pacjentów!!!! Brak profesjonalnego podejśćia KONOWAŁ JAK KAŻDY INNY. liczy sie kasa i nic poza tym.

Lekarz z poświęceniem wykonujący swoją pracę.Nie chodzi o to aby przypodobać się Rodzinie i Pacjentowi,ale aby tego ostatniego właściwie zdiagnozować i leczyć. I taka jest dr Paloma Kryczka!

Leżałąm załamana w szpitalu, a ona tylko krzyczała i krzyczała. Okropne, wypacykowane stare babsko bez postawowych umiejętności i wiedzy medycznej nie mówiąc już komunikacji werbalnej. Potrafi tylko naubliżać, nie wiedząc swoich wad.

Absolutnie nie mozna powiedzieć o Pani doktor złego słowa. Lekarz z ogromnym doswiadczeniem, po ludzku podchodzi do pacjenta.Dzięki szybkiej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu jestem zdrowa.Zycze jeszcze więcej sukcesów Pani ordynator.

nie zna podstawowych zasad komunikacji, jest bezczelna, nie zwraca uwagi na potrzeby rodziny chorego, krzyczy, ignoruje, slowem tragedia!!!!

Nieuprzejma, ordynarna, niegrzeczna, niemiła w stosunku do pacjenta i jego rodziny.Podnosi głos na pacjentów co uważam za niedopuszczalne. Przynosi wstyd kieleckiemu szpitalowi.Traktuje pacjenta przedmiotowo, niedostrzegając w nim czlowieka. Werbalny atak traktuje jako najprostrzy sposób obrony przed zarzutami. Mam nadzieję , że nigdy więcej Pani"doktor" nie zobaczę. Nie rozumiem jak taka osoba może pracować na stanowisku zastępcy ordynatora oddziału.Oby ktoś kiedyś potraktował panią dr Palomę w taki sposób jak ona potraktowała mnie i moją rodzinę.