mgr Patrycja Kaleta - Połyniakmgr Patrycja Kaleta - Połyniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Dietetyk

Serdecznie zapraszam na pomiary antropometryczne ciała - pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii ...

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ,,Żywienie w zdrowiu i chorobie,,.
Odbyłam szkolenia w zakresie diety w chorobach tarczycy, oraz cukrzycy typu I i II które ukończyłam certyfikatem.

Odbyłam cykl szkoleń przygotowujących mnie do pracy na stanowisku Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia Natur House. Jako dietetyk odpowiadam za żywienie osób cierpiących na otyłość czy niedowagę, zawodowo uprawiających sporty lub chcących poprawić jakość swojego życia i zdrowia. Rozpisuję także dietę dla osób z dolegliwościami metabolicznymi takimi jak cukrzyca, ciśnienie tętnicze, miażdżyca czy choroby wątroby.

Kocham to co robię, praca jest dla mnie wielką pasją, zatem służę radą i pomocą. W pracy dietetyka najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i konieczność indywidualnego dopasowywania diety i suplementacji w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów kuracji.

Naprawde muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona z usług Pani Patrycji!! Niesamowita wiedza i ogromne kompetencje! Z czystym sumieniem polecam

Gorąco polecam! Wiedza P Patrycji + własna determinacja = efekt gwarantowany ! Serdecznie polecam !

Polecam gorąco! Pani Patrycja ma super podejście do pacjenta, jest zawsze uśmiechnięta i potrafi zmotywować do pracy nad sobą. Poza tym jest zawsze uprzejma i miła. Wizyta u Pani Patrycji to sama przyjemność.

Polecam wszystkim! super podejście do pacjenta, przeprowadzony dokładnie wywiad i ciągła motywacja !

Wspaniała i elokwentna osoba, schudłam 15kg w 2 miesiące i nadal utrzymuję wagę ciała, zmieniałam też jakość swojego życia, serdecznie dziękuję Pani Patrycji za pomoc medyczną i wsparcie psychiczne w tej drodze :) polecam wszytskim

Super dietetyk, profesjonalne wsparcie, opieka i motywacja :) Polecam wszystkim walczącym ze zbytecznymi kilo-tłuszczykami :)

Nie mogłam lepiej trafić. Panią Patrycję poznałam borykając się z niechcianymi kilogramami. Dzięki Jej radom, wsparciu i motywacji wygrałam batalię nie tylko o lepsze samopoczucie i sylwetkę, ale finalnie o lepszą jakość życia. Pogodna, uprzejma i profesjonalna. Serdecznie polecam!

Gorąco polecam Panią Patrycję, jako dietetyka. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, odpowiednio dobiera diety i suplementy. Zawsze motywuje do działania, chętnie doradza. Pani Patrycja jest kompetentną i rzetelną osobą. Polecam rozpoczęcie kuracji u Pani dietetyk! pozdrawiam

Bardzo się cieszę,że trafiłam na Panią Patrycję.Zawsze uśmiechnięta,niezwykle skuteczna w swoim profesjonalizmie.Motywuje i wspiera.Zgubiłam prawie 20 kg.Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam.bo warto.

Kochana, czuła, empatyczna osoba, a także świetna specjalistka :) Bardzo dziękuję Pani Patrycji za wspaniałą opiekę i wsparcie. Polecam ze szczerego serca Panią dietetyk :)