mgr Patrycja Kaleta - Połyniakmgr Patrycja Kaleta - Połyniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Dietetyk

Serdecznie zapraszam na pomiary antropometryczne ciała - pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii ...

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ,,Żywienie w zdrowiu i chorobie,,.
Odbyłam szkolenia w zakresie diety w chorobach tarczycy, oraz cukrzycy typu I i II które ukończyłam certyfikatem.

Odbyłam cykl szkoleń przygotowujących mnie do pracy na stanowisku Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia Natur House. Jako dietetyk odpowiadam za żywienie osób cierpiących na otyłość czy niedowagę, zawodowo uprawiających sporty lub chcących poprawić jakość swojego życia i zdrowia. Rozpisuję także dietę dla osób z dolegliwościami metabolicznymi takimi jak cukrzyca, ciśnienie tętnicze, miażdżyca czy choroby wątroby.

Kocham to co robię, praca jest dla mnie wielką pasją, zatem służę radą i pomocą. W pracy dietetyka najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i konieczność indywidualnego dopasowywania diety i suplementacji w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów kuracji.

Jestem bardzo zadowolona ;) Dzięki Pani osiągnęłam zamierzone rezultaty w miłej atmosferze ;D Zawsze wysłucha i pomaga :)

Jestem bardzo zadowolona ;)
Dzięki Pani osiągnęłam zamierzone rezultaty w miłej atmosferze ;D
Zawsze wysłucha i pomaga :)

Z pomocą Pani Patrycji straciłam ponad 15kg w 2 miesiące, na diecie nie czułam się głodna, byłam pełna energii i tak zostało do dzisiaj :) obecnie utrzymuję osiągniętą wagę i polecam każdemu podjęcie się kuracji, naprawdę warto :)

Świetna i fachowa porada od Pani Patrycji pozwoliła osiągnąć mi wymarzoną wagę ciała :) serdecznie polecam Panią Dietetyk i bardzo dziękuję za wsparcie :)

Polecam jak najmocniej, wspaniała osoba, znakomity dietetyk :) Potrafi przystosować dietę do upodobań indywidualnych osób oraz zadbać o zaspokojenie potrzeb organizmu jednocześnie gwarantując efekty.

Z całego serca polecam Panią Patrycję. Jest to osoba bardzo miła, uprzejma. Potrafi zmobilizować nas. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, z sercem i życzliwością. Pozytywnie nastawiona i zaraża optymizmem. Skuteczna i kompetentna. Polecam każdemu, kto chce zrzucić zbędne kilogramy ;) Dietę, którą dobiera jest bardzo smaczna, szybka i łatwa w przygotowaniu. Odchudzanie z Panią Patrycją to przyjemność a nie kara ;)

Pozytywnie nastawiona i zaraża optymizmem. Skuteczna i kompetentna.
Polecam każdemu, kto chce zrzucić zbędne kilogramy ;)
Dietę, którą dobiera jest bardzo smaczna, szybka i łatwa w przygotowaniu.
Odchudzanie z Panią Patrycją to przyjemność a nie kara ;)

Pani Patrycja wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Zawsze między wizytami można zadzwonić lub napisać i rozwiać swoje wątpliwości. Jeśli coś nie pasuje w diecie warto powiedzieć, zawsze znajdzie się alternatywę. Pomaga w doborze aktywności fizycznej.

Miła,uprzejma potrafi zmobilizować.Przy jej pomocy moje 30kg nadwagi przeszło do histori.Polecam jeżeli ktoś chce zgubić zbędne kilogramy.

Uprzejmość i profesjonalizm, troska o pacjenta, a do tego ogromna motywacja do walki z nadwagą. Wsparcie duchowe i zdrowotne. Z całego serca polecam panią Patrycje. Lekarz godny polecenia wszystkim, którzy potrzebują pomocy w problemach ze zbędnymi kilogramami :)

Profesjonalna miła Pani dietetyk. Polecam każdemu, pomocna przy odchudzaniu i gdy chcecie zdrowo życ:)

Z pomocą Pani Patrycji w trzy miesiące zgubiłam 15 kilogramów.. co więcej z uśmiechem na twarzy bez głodówek. Pełen profesjonalizm. Dziękuję, z czystym sumieniem polecam wszystkim chcącym zgubić troszkę "ciałka" i nauczyć sie zdrowo jeść........