mgr Patrycja Kaleta - Połyniakmgr Patrycja Kaleta - Połyniak - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Patrycja Kaleta - Połyniak

Dietetyk

Serdecznie zapraszam na pomiary antropometryczne ciała - pierwsza konsultacja jest zawsze bezpłatna!

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii ...

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz ukończyłam studia podyplomowe na Wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ,,Żywienie w zdrowiu i chorobie,,.
Odbyłam szkolenia w zakresie diety w chorobach tarczycy, oraz cukrzycy typu I i II które ukończyłam certyfikatem.

Odbyłam cykl szkoleń przygotowujących mnie do pracy na stanowisku Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia Natur House. Jako dietetyk odpowiadam za żywienie osób cierpiących na otyłość czy niedowagę, zawodowo uprawiających sporty lub chcących poprawić jakość swojego życia i zdrowia. Rozpisuję także dietę dla osób z dolegliwościami metabolicznymi takimi jak cukrzyca, ciśnienie tętnicze, miażdżyca czy choroby wątroby.

Kocham to co robię, praca jest dla mnie wielką pasją, zatem służę radą i pomocą. W pracy dietetyka najbardziej cenię sobie kontakt z ludźmi i konieczność indywidualnego dopasowywania diety i suplementacji w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów kuracji.

Wspaniały elokwentny dietetyk, bardzo przyjemna atmosfera :) Polecam serdecznie wszystkim potrzebującym porady dietetycznej i wsparcia!!!

Świetny kompetentny dietetyk, bardzo przyjemna atmosfera, polecam serdecznie wszystkim potrzebującym porady!!!

Serdecznie polecam !! Naprawdę skuteczny dietetyk, fachowe podejscie i indywidualnie dopracowana dieta pod każdym względem:)