lekarz Patryk Romaszkiewicz

2,5
2,5
2,2
2,4

Opinie bardzo skrajne. U mnie poziom zadowolenia z wizyty nawet na 6. Konkrety nie przypuszczenia. Trafna diagnoza, zlecenie badań, pomoc rehabilitacyja. Na to wszystko miły uśmiech, miłe słowo i trafny dowcip. Osobiście polecam doktora.

Opinie bardzo skrajne.
U mnie poziom zadowolenia z wizyty nawet na 6.
Osobiście polecam doktora.

Kompletnie nie rozumiem tych opinii! Dr. Patryk jest świetnym lekarzem, z pasją do swojego zawodu. Już na pierwszej wizycie u niego podczas badania USG dokładnie tłumaczył mi co widać na ekranie i opisywał każdą widoczną plamkę. Dobrze zdiagnozował rzadką dysfunkcję stawu i doradził dalsze postępowanie. Jest bezpośredni, sympatyczny i z poczuciem humoru, co może urazić tylko osoby z brakiem dystansu do siebie. Wysłałam do doktora już niejedną osobę i każdy był bardzo zadowolony! Zawsze będę polecać P. Patryka każdemu, kto szuka kompetentnego ortopedy!

Zawsze będę polecać P. Patryka każdemu, kto szuka kompetentnego ortopedy!

Jestem pyskata/ponoć / Z panem Doktorem dogadałam się świetnie! wytłumaczył! i wiem że ufam panu Romaszkiewiczowi bo wiem że chce mi pomóc!

NIE POLECAM! P. doktor bardzo ale to bardzo niemiły.Wprost obraża pacjenta oraz innych lekarzy drwiąc z ich leczenia. Pastwi się nad starszymi osobami,wypytując o szczegółowe daty wszystkich zabiegów w przeciągu 80 lat. Chociaż miał do wglądu wypisy z Datami. Takie zachowanie nie przystoi lekarzowi.

Takie zachowanie nie przystoi lekarzowi.

Lekarz wrogo nastawiony od samego początku wizyty. Sposób jaki odpowiada na pytania pacjenta przechodzi wszelkie granice. Podnosi ton glosu, przy czym pytając czy przyszło się leczyć czy zawracać głowę. Zamiast rozchwiać swoje wątpliwości z jakimi się przyszło do SPECJALISTY, atmosfera wizyty doprawoadza człowieka do płaczu i starachu przed chorobami jakie pan DOKTOR wymienia. Od specjalisty wymagałoby się choc trochę kultury osobistej i szacunku, a przy okazji możliwości spokojniej konsultacji. Nie polecam

Arogancki, bezczelny, zero jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Wydaje mu się, że jest jedynym przy czym najlepszym lekarzem na świecie... bzdura

Nigdy nie spotkałam się z tak aroganckim podejściem do pacjenta i odpowiedzi na pytania.Potraktował nas jak głupków,bo on wie wszystko,a nie potrafiąc odp gdzie dziecko mialo złamana nogę uznał że nie interesuje się dzieckiem i nic nie wiem. Podnosił głos i nawet przeklął na wizycie,odpowiadał swoimi medycznymi słowami,kazał mi wyjść z gabinetu (dziecko niepełnoletnie,nie wyszłam). Do dziecka jak spytalo co widzi na USG odp że ma nie dopytywać bo jak mu co inne powie to zblednie że strachu. Dziecko było zestresowane na wizycie,aż się bali jak lekarz krzyczał wręcz na Mnie. Ten człowiek nie powinien mieć kontaktu z pacjentem jak jest nerwowy,nie z tym podejściem do ludzi

Pan doktor Romaszkiewicz pomógł mi w problemach z ręką ( po kilku latach bólu i wielu zabiegach ,które nie pomagały). Wyjaśnił mi przyczyny dolegliwości. Przekonał mnie do operacji, którą miałam bardzo szybko i bez żadnych dodatkowych kosztów.Operację wykonał prawidłowo i przeprowadził mnie przez okres dość długiej rehabilitacji.Długość zwolnienia zależała od postępów rekonwalescencji,nikt mnie nie poganiał.Co najważniejsze ,operacja była skuteczna. Gdy w międzyczasie miałam problemy ze ścięgnem Achillesa po ręcznym badaniu dobrał mi takie wkładki do obuwia jakie wykazało późniejsze badanie komputerowe. I one również pomogły. Pan doktor bywa czasem w ...

Pan doktor bywa czasem w obejściu trochę obcesowy i nie daje sobie wchodzić na głowę,
ale w sytuacji gdy ktoś nie tylko prośbą ,ale i groźbą ( czego byłam świadkiem) próbuje się do niego dostać na wizytę bez rejestracji,bywa to wręcz konieczne.
Zaufałam panu doktorowi i nie żałuję tego.

Do Pana Romaszkiewicza Patryka poszedłem w ramach NFZu, niestety nim wszedłem na swoją wizytę miałem tę "przykrość" posłuchać jak potraktował pacjentkę i podobnie było w moim przypadku. W ogóle sprawiał wrażenie, jakby siedział za karę w gabinecie, a my pacjenci robiliśmy mu krzywdę że w ogóle się pojawiliśmy. Od wejścia powitał mnie krzycząc gdzie mnie boli i pokazywał jaki to on jest ważny, podważył opinię poprzednich lekarzy jednocześnie nie kierując mnie na kolejne badania, bo po co? Ale odpowiadać dopiero zaczął na moje pytania, gdy zacząłem się tak samo odnosić tj stanowczo i zdecydowanie, a gdy nie usłyszałem odpowiedzi zaznaczyłem że chcę wiedzieć, bo w końcu to on jest tutaj dachowcem w swojej dziedzinie. Na koniec otrzymałem od niego kartkę z opisem jego badania USG, bo poprzednie wg niego było źle opisane przez lekarza i dostałem ćwiczenia, pewnie te same co pozostali pacjenci, bo ksero jakiegoś gotowca... I jak chce mogę wrócić do niego lub nie. Ogólnie odradzam tego lekarza, wybierzcie innego ortopedę

Niepolecam tego lekarza dzisiaj miałam wizytę na NFZ PODKREŚAM PRZYSZŁAM PO ROZPISANIE rehabilitacji po zabiegu na cieśnię nadgarstka wydar się na mnie że jestem po zabiegu 2 miesiące już powinnam pracowac nadal siedzę na zwolnieniu kto dał mi tyle zwolnienia ciężko pracuję dzwigam do 6 kg przerzucam 3oo kg na zmianę okropny lekarz wracam do pracy bo rahabilitacje po operacji dostałam na sierpień jeżeli macie wybor lekarza jego nie bierzcie okropny lekarz