dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

14 kwietnia miałam przeprowadzoną ablację zespołu WPW w Allenort w Ełku przez doktora. Mamy 24 lipca i nic nie wróciło jak dotychczas. Zadowolona jestem z zabiegu bardzo. Osobiście widziałam doktora wtedy pierwszy raz, ale wrażenie zrobił na mnie bardzo pozytywne. Miły człowiek - porozmawiał chwilę zanim zaczął się zabieg i podczas samego zabiegu informował mnie kiedy i jakie objawy mogę odczuwać - to naprawdę pomaga pacjentowi przetrwać na tym stole. U mnie zabieg był ekspresowy powiedziałabym, ponieważ rozpoczął się ok. 18.30 a o godz. 19.15 byłam już na sali szpitalnej. Dodatkową drogę przerwał już w pierwszych sekundach, więc specjalistą w swej dziedzinie jest doskonałym. Pozostałą część czasu sprawdzał czy nie ma więcej dodatkowych dróg przewodzenia. Dziękuję za podarowanie nowego życia.

Exspert w swojej dziedzinie bardzo dokładny,kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie gorąco polecam

Składam gorące podziękowanie na ręce dok.Pawła Derejko za wykonanie skomplikowanego zabiegu ablacji w Rzeszowie 18-ego kwietnia.Jest to lekarz w pełni oddany pacjentowi swoją pracą jak i życzliwością,cierpliwości, godny polecenia innym.Życzę dalszych sukcesów w niesieniu pomocy innym jak i w życiu osobistym Piotr K.

witam.3,5roku temu dr Paweł Derejko wykonał u mnie skuteczną ablację w trakcie zabiegu doszukał się częstoskurczu węzłowego co było drugą wadą po komorowym świetny doktor i człowiek podarował mi normalne życie .Jeśli ktos z Państwa przeczyta ten wpis pozdrawiam cały zespół Alenortu i Pana doktora Jacek Depa Lublin

Wspaniały lekarz. Przeprowadził u mnie zabieg ablacji i tym samym wyleczył mnie z wpw. Złote ręce :):)

Doktor przeprowadził u mnie dwie ablacje. Potwierdzam opinię, że to wysokiej klasy specjalista. Mam do Niego pełne zaufanie. Jest lekarzem bardzo oddanym pacjentom i zawsze można liczyć na Jego pomoc. Życzę Panu doktorowi dalszych sukcesów na polu naukowym i zawodowym oraz szczęścia osobistego. Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent

Dr Derejko to wspaniały kardiolog.Jego kompetencje zawodowe są na najwyższym poziomie.Przeprowadzał u mnie zabieg potrójnej ablacji z wielkim powodzeniem.Jestem Panu Doktorowi niezmiernie wdzięczna i polecam Go wszystkim chorym na serce, w tym najbliższej rodzinie.Pan Doktor jest cudotwórcą.

Niezmiernie sympatyczny człowiek. Jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Życzliwy, serdeczny i wyrozumiały dla pacjentów. W swoim długim życiu i wielu pobytach w szpitalach nie spotkałem lekarza o tak pozytywnej postawie wobec pacjentów.

Wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek. Wykonał mi z powodzeniem ablację migotania przedsionków. Zaczynam żyć bez stresów i ciągłego strachu. Polecam wszystkim cierpiącym na arytmie serca. Tadeusz z Dąbrowy Górniczej.

Tadeusz z Dąbrowy Górniczej.

Pan Doktor to człowiek o "wielkim sercu", życzliwy i wyrozumiały dla pacjentów. Doskonały w swoim fachu, bardzo cierpliwy i dokładny. Jestem mu ogromnie wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobił. Katarzyna

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49