dr n. med. Paweł Derejko

Kardiolog, Internista

Wysokiej klasy specjalista i wspaniały człowiek. Wykonał mi z powodzeniem ablację migotania przedsionków. Zaczynam żyć bez stresów i ciągłego strachu. Polecam wszystkim cierpiącym na arytmie serca. Tadeusz z Dąbrowy Górniczej.

Tadeusz z Dąbrowy Górniczej.

Składam gorące podziękowanie na ręce dok.Pawła Derejko za wykonanie skomplikowanego zabiegu ablacji w Rzeszowie 18-ego kwietnia.Jest to lekarz w pełni oddany pacjentowi swoją pracą jak i życzliwością,cierpliwości, godny polecenia innym.Życzę dalszych sukcesów w niesieniu pomocy innym jak i w życiu osobistym Piotr K.

Panie Doktorze Derejko powiem krótko dzięki ,a co do Prof Walczaka oraz Szumowskiego takich ludzi więcej a świat byłby piekny .Dziękuję wdzięczny pacjent m.Ludwin

Pan Doktor to człowiek o "wielkim sercu", życzliwy i wyrozumiały dla pacjentów. Doskonały w swoim fachu, bardzo cierpliwy i dokładny. Jestem mu ogromnie wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobił. Katarzyna

Niezmiernie sympatyczny człowiek. Jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Życzliwy, serdeczny i wyrozumiały dla pacjentów. W swoim długim życiu i wielu pobytach w szpitalach nie spotkałem lekarza o tak pozytywnej postawie wobec pacjentów.

Doktor przeprowadził u mnie dwie ablacje. Potwierdzam opinię, że to wysokiej klasy specjalista. Mam do Niego pełne zaufanie. Jest lekarzem bardzo oddanym pacjentom i zawsze można liczyć na Jego pomoc. Życzę Panu doktorowi dalszych sukcesów na polu naukowym i zawodowym oraz szczęścia osobistego. Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent

Człowiek o wielkim sercu. Dziękuję za przywrócenie mnie do "świata żywych". Serdecznie pozdrawiam Malgorzata Van Dessel

Człowiek o wielkim sercu. Dziękuję za przywrócenie mnie do "świata żywych".
Serdecznie pozdrawiam
Malgorzata Van Dessel

Przeprowadzał mi zabieg ablacji , wspaniały człowiek,fachowiec wysokiej klasy. W jego ręce śmiało można powierzyć swoje problemy zdrowotne. Bardzo dziękuję za udany zabieg i życzę Panu dpktorowi dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Wdzięczny pacjent Stanisław

Panu dpktorowi dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Wdzięczny pacjent
Stanisław

Mój mąż ma kontakt z Panem Doktorem tylko w ramach wizyt NFZ w Instytucie ale ocena 5 to za mało- powinna być "6".Taki jest w każdych okolicznościach profesjonalny i ludzki- życzymy samych sukcesów i pięknie dziękujemy. Wdzięczny pacjent J.Michalski

Wspaniały człowiek i lekarz, życzliwy,pełen zrozumienia i wsparcia dla pacjenta.