Do dr Derlatki trafiłam przez przypadek - pokierowana przez pielęgniarkę, która wydawała mi wyniki badań cytologicznych (niestety były złe); po pierwsze Dr przyjął mnie jako dodatkowego pacjenta pięć minut przed zakończeniem pracy, kiedy już byłam zrezygnowana...; po drugie poświęcił mi wówczas tyle czasu ile było potrzeba, aby przedyskutować mój problem; od tamtego dnia został "moim" ginekologiem - onkologiem; dziś już jestem zdrowa! - nie trwało to zbyt długo, bo dr Derlatka od razu zaczął skutecznie działać; spotykamy się teraz raz na pół roku, tylko po to aby potwierdzić, że wszystko jest OK. Życzę wszystkim Paniom, aby miały tyle szczęścia co ja! i trafiały na tak profesjonalnych lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze :)

Kompetentny lekarz, słucha pacjenta, prosi o wyniki, w które się wczytuje i odnotowuje. Trafnie zdiagnozował chorobę, którą wcześniej podejrzewałam tylko żaden inny ginekolog jej nie potwierdził(ile ja gabinetów zaliczyłam i kasy zostawiłam - szkoda gadać). Dłuższe leczenie , wizyty kontrolne i nareszcie jestem zdrowa. Dziękuję i polecam jako fachowca.

Miły, rzeczowy, zawsze twierdziłam, że nie pójdę do ginekologia-mężczyzny, do dr. Pawła wrócę z chęcią! Polecam!

Wciąż poszukujesz "Onkolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
LIM