Lekarze Łódź

lekarz Maria Malczewska

Rehabilitant, Pediatra

Al. I Dywizji 4/9
91-836 Łódź

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo dokładnie bada i sprawdza wyniki. Ma wyśmienite podejście do dzieci. Mój synek bardzo lubi Panią doktor. Zawsze trafia w decyzję.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Ewa Kwiecińska

Odrzańska 34A m.3
93-472 Łódź

Super Pani doktor. Znam już ją 20 lat od kiedy zaczęła mnie leczyć i nigdy na niej się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Oliwia Gawlik

Klinika Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych
Łódź

Byłam pod opieką pani doktor na oddziale dziennym zaburzeń Afektywnych przez sympatyczna pani doktor zawsze znalazła czas na rozmowe rozmawialiśmy co dziennie,potrafiąca słuchać dopytywać jak dziś sie czuje świetnie dobrane leki czuje sie jak kiedyś przed lękami natrętnymi myślami.Z całego serca polecam pania doktor Oliwie
Opinia dodana przez: Agnieszka L.

lekarz Miłosz Dobrogowski

ulica Jasińskiego 33
91-493 Łódź

Pan doktor przyjął mnie na oddzial potocznie mówiac"z ulicy". Poświecil mi czas i uwagę, wyznaczył termin operacji tarczycy, i sam ja wykonał. Po operacji codziennie zaglądał do mnie na salę I miał czas żeby wytłumaczyć mi co się ze mną dzieje. W dzisiejszych zagonionych czasach to naprawdę niezwykłe, że życxliwośc i kompetencje mieszczą się w jednym czliwieku, z całego serca polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena Rafalska

lekarz Magdalena Rycel

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor,która potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z pacjentką,pełen profesjonalizm,obsługa super.Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Konecki

Mateusza 19
91-613 Łódź

Lekarz Tomasz Konecki to świtny specjalista i wspaniały człowiek.Mój brat pomimo ciężkiej choroby i smutku po stracie jedynego syna,po wizycie od Pana dr Koneckiego wychodzi z lepszym nastawieniem do życia.Dziękuję bardzo Panu za miłą obsługę i pomoc w załatwieniu dalszej diagnostyki.Pragnę tutaj jeszcze podziękować Pani Marcie,która pracuje z panem za pomoc i wsparcie.Razem państwo stwarzacie w gabinecie wspaniałą atmosferę dla pacjenta.Polecam bardzo wizytę u Pana dr Koneckiego.Ocena na 6-stkę.
Opinia dodana przez: Halina siostra Edwarda Pacholc

lekarz Anna Ośródka-Wachowiec

Internista, Diabetolog

WSSz. im. M Pirogowa
ulica Wólczańska 191/195
90-001 Łódź

Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ireneusz Podkański

Pienista 41A/2
94-109 Łódź

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

lekarz Dorota Stróżyk

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty. Pani doktor z wielką dokładnością wykonuje wszystkie badania, opisuje i tłumaczy. Jest to osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Celina

dr Łukasz Leszczyński

Neurolog

Przychodnia
BRATERSKA 25
93-563 Łódź

Polecam. Pan doktor spokojnie wszystko wyjaśnia i odpowiada na pytania. Wszystko bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona że trafiłam do Doktora.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Anna Markiewicz-Piotrowska

Pulmonolog, Internista

ulica Sczanieckiej Emilii 4/1
93-342 Łódź

Bardzo dobry lekarz o serdecznym i kompetentnym podejściu do pacjenta. Przede wszystkim kompleksowe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie skierowanie na różnorodne badani, co pozwoliło na dalsze leczenie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

lek. dent. Krzysztof Maciaszczyk

Koplowicza Abrama 6/23
92-549 Łódź

leczę się regularnie już u pana doktora ponad 15 lat, nigdy nie było żadnych problemów z wypełnieniami, zero reklamacji, ceny może nie najniższe ale warto, bo to bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz, zachęcam wszystkich!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Zygmunt Ciepłucha

Internista, Lekarz rodzinny

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą, każdemu poświęca swój cenny czas, mam zaufanie do jego kompetencji ( bardzo dobrze leczył moją babcię0 teraz mo

lekarz Anna Sieradzka

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Super lekarz i człowiek. Zawsze cierpliwa, wysłucha, doradzi i pocieszy. Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy....
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Ewelina Głuch-Szor

Mochnackiego 9/13/32
93-160 Łódź

Osobiście mogę polecić tę Panią doktor jest konkretna jest lekarzem a przede wszystkim człowiekiem . Dziękuję Pani .
Opinia dodana przez: sławek

lek. dent. Joanna Siennicka

Łagiewnicka 122/m.52
91-471 Łódź

Baaardzo polecam!!! Pani doktor Joanna Siennicka z kliniki na Rąbieńskiej 129 po mistrzowsku zajęła się dziś moją Laurą. Jestem pod wrażeniem. Olbrzymie uznanie. Pięcioletnia dziewczynka od dziś nie boi się dentysty. Ząb mleczny wyleczony.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Anna Rabęda-Drobnik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Bardzo uprzejma pani doktor . W pełni zaangażowana w sprawę pacjenta . Doskonały profesjonalista . ŚWIETNA atmosfera w gabinecie . Mit o strachu przed dentystą przełamany:)
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Martyna Komorowska

ul. Janusza Kusocińskiego 54
93-479 Łódź

Jeden z najlepszych stomatologow jaki w zyciu poznalam. Bardzo profesjonalna, ogromna wiedza i widac ze jest to stomatolog z powolania. Super podejscie do dzieci.
Opinia dodana przez: Martyna Terczynska

lekarz Danuta Antos

Reumatolog

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Uważam, że pani doktor Antoś jest świetnym diagnostą i lekarzem. Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu. Dokładnie bada stan jego stawów, poleca odpowiednie ćwiczenia i kieruje na badania, które monitorują stan pacjenta. Wiem coś o tym, ponieważ wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiego stanu. polecam każdemu choremu na RZS.