Lekarze Łódź

Joanna Iwińska

Rojna 81
91-134 Łódź

Niekwestionowany profesjonalizm i umiejętności, serdeczność i empatia sprawiają, że od wielu już lat moi najbliżsi i ja siadamy bez obaw i stresu na fotelu Pani doktor Joanny Iwińskiej i za nic w świecie tego nie zmienimy! Jeżeli szukacie lekarza z powołania znającego swój fach to polecam bez wahania!!!
Opinia dodana przez: granros

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Wanda Mikołajczyk-Wieczorek

Neurochirurg

Łódź

Mój syn jest pod opieką Pani doktor. Uratowała mu życie zresztą nie jeden już raz. Mamy do Pani Doktor pełne zaufanie.

dr Elżbieta Świątkowska

Dąbrowa
Felińskiego
Łódź

Chodzimy do Pani doktor już 6 miesięcy. za każdym razem bez problemu nas przyjmuje, mimo że nie jesteśmy np zapisani na wizytę bo już nie ma miejsć. ma bardzo dobre podejście do dzieci. mój synek ją bardzo lubi. rzetelnie przekaże informację o chorobie i dawkowaniu. bardzo dobrze zbada dzieciaczka. mieliśmy nawet taką sytuację, że podejrzewała wodogłowie u synka (napuchnięte ciemię). wysłała nas do szpitala i kazała do siebie zadzwonić po ...
Opinia dodana przez: Szkrabek

dr Paweł Kolano

Kościuszki 93
93-435 Łódź

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , polecam .

lekarz Edyta Pel-Przybyszewska

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna i miła w kontakcie. Stwarza atmosferę w gabinecie przyjazną dla pacjenta. Czułem że mam prawo pytać i dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Lesław Motyl

Ewa Brocka

Złotno 51
94-221 Łódź

Rzeczowa, kompetentna, dokładna i sympatyczna dentystka. Rzadko się to zdarza :)
Jest lekarzem,który ratuje mnie i moją rodzine w trudnych sytuacjach zdrowotnych.Mamy do Pani Doktor duże zaufanie.Polecam. E.Janicka

dr n. med. Jacek Kaczmarski

Torakochirurg, Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pan dr Jacek Kaczmarski jest bardzo dobrym lekarzem i zabiegowcem. Wnikliwie zapoznaje się z chorobą, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania chorego i jego rodziny. Jest pełen życzliwości, zrozumienia i wspiera chorego, który jest pełen strachu i wątpliwości. Daje wskazówki choremu co do dalszego postępowania. Jest lekarzem godnym zaufania ze względu na swoją fachowość, stosunek do pacjenta i czas, który mu poświęca.
Opinia dodana przez: Krystyna Michalak-Borkowska

lekarz Stanisław Sokołowski

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

lekarz Marek Adamczewski

Ośrodek Rehabilitacji - filia
Składowa 26/28
90-127 Łódź

Najlepszy okulista jakiego znam! Zdjagnozował i skorygował moją wadę wzroku najlepiej z wszystkich dotychczasowych lekarzy, a mam z nimi kontakt od dziecka.

dr n. med. Marek Olszycki

Radiolog

Przychodnia
Przędzalniana 66
90-338 Łódź

Wspaniały,dociekliwy,życzliwy i bardzo kompetentny.Podchodzi bardzo kompleksowo do pacjenta , nie sugeruje sie tylko podpowiedzią zainteresowanego.Sam doszukuje się przyczyny i wspaniale współpracuje z lekarzami innych specjalności.

lekarz Łukasz Rajchert

Onkolog

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Super lekarz ma bardzo dobre i kompleksowe podejście do pacjenta tłumaczy bardzo kompleksowo leczenie jest godny polecenia super by było gdyby takich lekarzy jak on było więcej.PRZYJMUJE TEŻ PAŃSTWOWO
Opinia dodana przez: pestka644

dr n. med. Adam Skowroński

Proktolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Skowrońskiego. Kompetentny, delikatny, uprzejmy, odpowiedział na każde zadane mu pytanie. Jestem mile zaskoczona, bo rzadko się zdarza by człowiek był tak dobrze potraktowany gdy zapisuje się z funduszu. Wizytę odbyłam w centrum medycznym Argo (Sterlinga 27/29). Serdecznie polecam. Oby więcej takich lekarzy. Iza.
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Bartosz Polis

Neurochirurg

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę
Opinia dodana przez: JOLANTA

dr n. med. Roman Krupinski

Endokrynolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Niezwykły lekarz, wybitny chirurg, niesamowity człowiek - trudno mi wyrazić wdzięczność za jego pracę, fachowość, wsparcie na każdym kroku, profesjonalizm i serdeczność, które pozwoliły całej mojej rodzinie przetrwać bardzo ciężkie chwile. To człowiek, który dzięki swoim umiejętnościom i olbrzymiemu doświadczeniu potrafi dokonać cudów i uratować życie w bardzo trudnych sytuacjach. Okazuje choremu niesamowitą troskę, nawet wtedy, gdy ten po operacji zostaje przeniesiony na zupełnie inny oddział - odwiedza, czuwa, dopytuje ...

lekarz Paweł Flont

Ortopeda dziecięcy

Rzgowska 281/289
Łódź

SZCZERZE POLECAM ! Pan Dr Paweł Flont to mega człowiek i nieoceniony specjalista. Niezwykle sympatyczny, życzliwy i rzeczowy. Każde badanie było przeprowadzone bardzo sumiennie, a na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje. Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor przeprowadził u córki dwie operacje: jedną z wypadku, drugą planowaną. Obie wieloetapowe i skomplikowane. Obie ze 100% powodzeniem, zero komplikacji, zero powikłań. ...
Opinia dodana przez: mama Oli

lekarz Maciej Migus

Rzgowska 281/289
Łódź

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora. Pana profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, empatia, wsparcie i pomoc są nieocenione. Otacza Pan fachową opieką, życzliwością i zrozumieniem każdego pacjenta, poświęca czas na szczegółową analizę przypadku. Dziękuje Panu za zakończony sukcesem zabieg, dzięki któremu mogę normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem bez bólu i strachu. Życzę Panu wszelkiego dobra i pomyślności w realizowaniu swych celów, niesieniu pomocy innym i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Opinia dodana przez: Paweł K

lekarz Agnieszka Malarska

Rehabilitant

ulica Klinowa 44
91-156 Łódź

Pani doktor niezwykle kompetentna, z cierpliwością i uwagą wysłuchująca pacjenta. Wywiad rzetelny i wnikliwy. Niezwykle miła i oddana swej pracy. Szukająca najlepszych rozwiązań. Godny polecenia specjalista.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Przemysław Nowak

NZOZ Medar Med Nowosolna
ulica Hiacyntowa 2
92-705 Łódź

Mimo wielu wizyt stomatologicznych i narastających problemów ze startymi zębami co nazwano u mnie zgryzem głębokim stomatolodzy nie podejmowali się mojego leczenia. Doktor wykonał badanie T-skanem i elektronicznym jak to nazwał łukiem twarzowym, następnie pantomogram i tomograf stawu , później dwa komplety szyn najpierw relaksacyjna później chyba repozycyjna przesuwająca zęby dalej nakłady na zęby boczne i estetyczne korony z przodu.Po roku leczenia efekt przeszedł moje oczekiwania.Od tamtego czasu upłynęło już ...
Opinia dodana przez: Sławek