Lekarze Łódź

lekarz Piotr Waśniewski

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Krystyna Baś-Łyszkowska

Al. Włókniarzy 240A m. 15
90-556 Łódź

Najlepszy lekarz na świecie, nie bagatelizuje nawet najmniejszej przypadłości, wysłucha, podpowie, zastanowi się 10 razy zanim przepisze jakiś lek... Wszystko opiera się na badaniach a nie na "oko" , jesteśmy zachwyceni podejściem Pani doktor, rzadko można spotkać w tych czasach lekarza z powołania i takim sercem do dzieci❤️
Opinia dodana przez: paulina

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lek. dent. Magdalena Zabelska

Instytut Stomatologii
Łódź

Bardzo kompetentna Pani Doktor, wyjaśniła dokładnie dolegliwości, bardzo sprawnie bezboleśnie przeprowadziła zabieg Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

lek. dent. Anna Świć

Cieszkowskiego
93-504 Łódź

Pani Ania to super stomatolog. Polecam z całego serduszka , delikatna , z podejściem do pacjenta nawet najbardziej wystraszonego .
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Bartosz Kulig

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Dr Kulig jest znakomitym specjalistą i człowiekiem z duszą! Trafiłam do Pana doktora z podejrzeniem dużej dysplazji szyjki macicy - CIN-3. Pan doktor przeprowadził badanie kolposkopowe, pobrał wycinki z tarczy i kanału szyjki. Okazało się, że jest CIN-1 - mała dysplazja. Dr Kulig to lekarz kompetentny, cierpliwie wszystko wyjaśnia, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentce. Ciepły, serdeczny, z poczuciem humoru. :) Polecam Pana doktora Kuliga!
Opinia dodana przez: Marzii

lek. dent. Katarzyna Jaskulska

Strażacka 9
93-318 Łódź

Jestem tchórzem jeśli chodzi o lekarzy stomatologów co za tym idzie stan mego uzębienia był mocno średni, dzięki Pani Kasi z każdą wizytą zaczynam wyglądać jak cywilizowany człowiek, życzę wszystkim by na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy. Polecam wszystkim znajomym
Opinia dodana przez: Paweł Stefański

lekarz Agnieszka Żurada-Zielińska

Przychodnia
Boya Żeleńskiego 12
91-704 Łódź

POLECAM NA 100% ZABIEG USUNIECIA OPADAJĄCYCH POWIEK ZROBIONY PERFEKCYJNIE..PO 3 MIESIĄCACH PRAKTYCZNIE NIE WIDAĆ INGERENCJI ,A OKO ...SZERKO OTWARTE ,TWARZ ODMŁODZONA O 10 LAT
Opinia dodana przez: BEATA

dr n. med. Joanna Stempczyńska Kącka

Onkolog

Joanna Stempczyńska Gabinet
Piotrkowska 182 lok. 473
90-368 Łódź

Doktor Stempczyńska to pomocna lekarka. Nasza cala rodzina jest jej niezmiernie wdzieczna za prowadzenie leczenia mojego meza

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona
Profesor operował mnie w 2007 roku. Przede wszystkim fachowiec z praktyka nie tylko u nas ale również za granicą. Wspaniały człowiek. Byłam bardzo zaskoczona jego uprzejmością i zainteresowaniem przed i po operacji choć nie byłam u niego ani raz na przywatnej wizycie. Zostałam polecona mu do operacji przez moją lekarkę prowadzącą chemioterapię. Pan doktor opowiedział mi ze szczegółami po operacji jak to wyglądało, co zostało wyciete i jakie wg niego ...

Grażyna Mamczur

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Na wizyty do Pani doktor chodzę od dziecka. Pani doktor to bardzo uprzejma, kompetentna i rzetelna osoba. Okulary dobiera bardzo dobrze, nigdy nie miałam problemów. Polecam wszystkim znajomym i Państwo też. A.S.

lekarz Alicja Kowalczyk

gen. Jarosława Dąbrowskiego 44a lok. 69
93-277 Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna. Wielokrotnie mi pomogła z różnymi już schorzeniami oczu. Można spokojnie jej zaufać. Zawsze doradzi. Gorąco polecam Wszystkim którzy szukają dobrego Specjalisty.

Łukasz Zubek

Laserdent
Łódź

Znakomicie. Gdyby nie sprawne oko doktora, początki próchnicy mogłyby doprowadzić do bardzo negatywnych skutków. Planowałam wyjazd do pracy na Hawaje na 9 miesięcy, tam raczej nie poszłabym do dentysty… Na szczęście dopatrzono się początków choroby i nieszczęście zlikwidowaliśmy w zalążku
Opinia dodana przez: majkal

lekarz Zbigniew Jakubowski

Przychodnia
Rzgowska 170
93-311 Łódź

Bardzo dobry lekarz.Trafne diagnozy i leki.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo,wytłumaczy i pokieruje
Opinia dodana przez: Mariusz

dr Hanna Skłodowska

Onkolog

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Lekarz z olbrzymim doświadczeniem i jeszcze większą empatią. W sytuacji choroby onkologicznej właśnie takich lekarzy potrzebujemy - wyrozumiałych, spokojnych, potrafiących wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczyć, nie żałujących nam czasu, rozumiejących nasze złe samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zakończyłam 6 cykli chemioterapii pod kierunkiem dr Skłodowskiej i nie wiem czy pod opieką innego lekarza dotrwałabym do końca leczenia. Na razie skutek pozytywny, choć w przypadku tych chorób nigdy nie wiadomo co dalej. ...
Opinia dodana przez: Nina

dr n. med. Agnieszka Makówka

Nefrolog, Transplantolog

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.
Opinia dodana przez: Jerzy

mgr Paweł Budnik

Psycholog

Psycholog - Pedagog
Kościuszki 123
90-441 Łódź

Bardzo kompetentny i profesjonalny psycholog. Pomógł nam w zdiagnozowaniu problemów naszego dziecka i doradził jak postepowac w trudnych sytuacjach.

mgr Aleksandra Krysztofiak

Psycholog

Psycholog - Pedagog
Kościuszki 123
90-441 Łódź

Dobry psycholog, ma wiedzę i umiejętności. Pano doktorleczyła mnie z zaburzeń po wypadku i na szczęcie wyleczyła bo to był straszny okres w moim życiu. Polecam każdemu ztakim zaburzeniem