lekarz Paweł Holas

3,5
3,2
3,9
3,2

Pan Doktor jest moim psychoterapeutą przez parę ostatnich lat. Jego wiedza i doświadczenie są ogromne. Pan Doktor w pracy łączy imponującą liczbę dziedzin psychologii oraz metod terapeutycznych, po to żeby znaleźć najskuteczniejsze rozwiązanie problemu. W moim przypadku to przyniosło rezltaty, których nie spodziewałem się w najśmielszych marzeniach. Zrozumiałem gdzie tkwił problem, który przysparzał mi tak wiele cierpienia, który mnie niszczył i którego nie potrafiłem się pozbyć. Moje życie zmieniło się nie do poznania, stałem się lepszą osobą, której życie jest satysfakcjonujące, aktywne, odważne i szczęśliwe. Pan Doktor jest profesjonalistą w ...

Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Życzę wszystkim kontakt z tak ciepłą, współczującą i rozumiejącą osobą o takiej kulturze osobistej i empatii. Ze swoją postawą osobistą, zachowaniem, wiedzą i dorobkiem naukowym jest żywym świadectwem skuteczności terapii, które prowadzi. Szczerze polecam Pana Doktora wszystkim szukającym pomocy.

Niestety muszę zgodzić się z negatywnymi ocenami. Czekałem miesiąc na wizytę z nadzieją, że ten lekarz pomoże mi szybko w rozwiązaniu problemu.. Po pierwszej wizycie miałem mieszane uczucia. Pan Paweł był miły ale odniosłem wrażenie, że bardziej obchodzą go dane do własnych badań statystycznych niż zdrowie pacjenta. Mimo to poszedłem na drugą wizytę, ponieważ Pan Paweł obiecał mi pomóc podjąć decyzję dotyczącą 3 miesięcznej terapii. Na drugiej wizycie dowiedziałem się, że niestety za późno przyszedłem i na terapię załapać się mogę dopiero za 3 miesiące (bo niby za późno się zdecydowałem, a przecież miałem podać swoją decyzję na drugiej wizycie). Zaznaczą przy tym, że lekarz niby poświęcił mi dużo czasu ale tak naprawdę 90% tego czasu musiałem wypełniać testy, które miały potwierdzić moją chorobę a tak naprawdę będą służyły Panu Pawłowi do jego prac naukowych. Lekarz ten nie wypytał mnie o moją sytuację życiową oraz problemy związane z chorobą. Postawił tylko diagnozę i kazał wypełniać testy. Podsumowując: straciłem 2 miesiące i dalej stoję w miejscu. Lekarz w niczym mi nie pomógł. Nie polecam!

Mam ambiwalentny stosunek do pana Pawła. Z jednej strony potrafi być do rany przyłóż, bardzo empatyczny i w ogóle, z drugiej strony potrafi mega olać. No i czasami można się poczuć jak jakaś mysz laboratoryjna, która musi 30 stron testów wypełnić dla jego celów naukowych więc również podzielam wcześniejsze opinie dotyczącego jego stosunku do pacjentów

Stara się pomóc i ma ogromną wiedzę. Mobilizuje do działania. Nie przemawia przez niego chęć zarobku, tylko pomoc człowiekowi.

Dr. Holas to zdecydowanie lekarz z powołaniem. Zostałam do niego skierowana przed podjęciem terapii poznawczo behawioralnej w ramach NFZ. Byłam przygotowana na najgorsze, a tu zaskoczenie. Bardzo miły i empatyczny lekarz. Myślałam, że takich lekarzy nie ma w polskich szpitalach.

Po rocznej terapii mam same pozytywne odczucia. Znalazłam terapeutę, który ma wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Jednocześnie człowieka, który czuje, rozumie i jest, naprawdę jest z pacjentem.

Po rocznej terapii mam same pozytywne odczucia.
Znalazłam terapeutę, który ma wiedzę i potrafi ją wykorzystać.
Jednocześnie człowieka, który czuje, rozumie i jest, naprawdę jest z pacjentem.

Wystawił diagnozę od razu, po podliczeniu wypełnionego testu (test przetłumaczył tragicznie - czy jesteś nieszczęśliwy, czy często jesteś n., czy zawsze jesteś n. itd - to i odpowiedzi miał dość jednakowe). Diagnoza, pan ma taką depresję, że pana tu w ogóle nie powinno być. Umie człowieka pocieszyć! Kto go dopuścił do pracy z ludźmi? On jest niebezpieczny!

Jeszcze nie zakonczyłam terapii z doktorem ale zaczyna przynosić efekty i polecam go jak najbardziej , zwlaszcza ludziom ktory potrzebują zarówno terapii jak i psychiatry.Wizyta jest kosztowna ale warta swojej ceny!

Domyślam się, że ma dobrą intuicję naukowo-badawczą, ale mi nie pomógł.

Domyślam się, że ma dobrą intuicję naukowo-badawczą, ale mi nie pomógł.

W przeciwieńśtwie do większości lekarzy traktuje pacjenta jak partnera. Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich poznanych.