lekarz Paweł Holas

Psychiatra

Po rocznej terapii mam same pozytywne odczucia. Znalazłam terapeutę, który ma wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Jednocześnie człowieka, który czuje, rozumie i jest, naprawdę jest z pacjentem.

Po rocznej terapii mam same pozytywne odczucia.
Znalazłam terapeutę, który ma wiedzę i potrafi ją wykorzystać.
Jednocześnie człowieka, który czuje, rozumie i jest, naprawdę jest z pacjentem.

Ja też nie mam dobrego zdania o tym lekarzu. Mnie nie potraktował po partnersku. Ba, wydawał się wręcz arogancki. Renoma i dorobek naukowy mogą być tutaj mylące - moim zdaniem lekarz bez powołania.

widać każdy ma inne doświadczenia bo ja wybitnie nie polecam tego Pana

widać każdy ma inne doświadczenia bo ja wybitnie nie polecam tego Pana

W przeciwieńśtwie do większości lekarzy traktuje pacjenta jak partnera. Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich poznanych.

Jeszcze nie zakonczyłam terapii z doktorem ale zaczyna przynosić efekty i polecam go jak najbardziej , zwlaszcza ludziom ktory potrzebują zarówno terapii jak i psychiatry.Wizyta jest kosztowna ale warta swojej ceny!

Dr.jest naprawde ok :) Spotkałam na swojej drodze kilku lekarzy psychiatrów i dr. Holas jest jednym z lepszych.

Człowiek, który odmienił moje życie. Byłem kompletnym wrakiem- postawił mnie na nogi w ok. pół roku. Świetny fachowiec od zaburzeń lękowych.

Bardzo dobry psychiatra, naprawdę potrafi pomóc.

Bardzo dobry psychiatra, naprawdę potrafi pomóc.

Pan dr P. Holas jest najlepszym lekarzem-psychiatrą z jakim miałam styczność. Jest konkretny i efektywny w terapii. Zajmuje się m.in. terapią fobii społecznej.