Polecam Pana Doktora. Zawsze uprzejmy, z chęcią odpowiada na pytania, zapraszał męża do gabinetu, podnosił na duchu, gdy były problemy, a także szybko je rozwiązywał. Cudowny lekarz, gdyby sami tacy byli na świecie, wszystko wyglądałoby inaczej... to człowiek z pasją i prawdziwym powołaniem. Chętnie rozmawia z pacjentami. Dwie moje kuzynki również chodziły do niego w ciążach i mają takie samo zdanie. Pozdrawiam, jeśli Pan to czyta :-) MS

W sumie co tu dużo pisać, pod koniec wizyty z usg prenatalnym zapytał:jakieś pytania? Nie miałam żadnych pytań, po raz pierwszy chyba u ginekologa odpowiedzi pana dr były tak dokładne i rzeczowe, że z gabinetu wyszłam bardzo usatysfakcjonowana. Polecam!

Rewelacyjny lekarz, w 3 wizyty rozwikłał problem, z którym wcześniej nie poradziło sobie 7 poprzednich lekarzy i przez 2 lata musiałam znosić codzienne bóle. Po 3 wizycie skierował mnie na operację i w końcu po 2 latach cierpień mój jajnik został wyleczony, nie boli, nie ma innych nieprzyjemnych objawów. Dr Kopyra na moją prośbę był obecny przy operacji a po wszystkim kilka razy odwiedzał mnie i konsultował z lekarzem prowadzącym mój stan zdrowia. Z czystym sumieniem polecam dr Kopyrę, dla mnie nie istnieje już żaden inny ginekolog. Straciłam majątek na ...

Z czystym sumieniem polecam dr Kopyrę, dla mnie nie istnieje już żaden inny ginekolog. Straciłam majątek na bieganie po ginekologach a dr Kopyra nie dość, że jest świetnym specjalistom to jeszcze nie jest nastawiony tylko na kasę i nie zdziera - wręcz przeciwnie zdarza się,że bierze grosze.
Chodzą do niego już moja mama i bratowa- będę go polecać każdej kobiecie :)

Ja również dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr-a Kopyry. Moja ciąża od początku była trudna, podczas gdy inny lekarz od razu ją przekreślił Pan doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Problemów było sporo, jednak dzięki kompetencji Pana doktora mam dzisiaj wspaniałego synka.Polecam z czystym sumieniem, mile widziane wizyty z tatą:)

Wspaniały lekarz , godny polecenia.. Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!! Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!! Same superlatywy moge pisać! Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Wspaniały lekarz , godny polecenia..
Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!!
Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!!
Same superlatywy moge pisać!
Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Pan doktor Kopyra jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Zawsze miły, który wytłumaczy wszelkie niejasności. Wreszcie trafiłam na dobrego fachowca;))

Oprócz uprzejmości i sympatycznej aparycji Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania, poświęca bardzo dłużo czasu pacjentce nie ograniczając wizyty do 10-15 minut jak w wielu przypadkach. Dzięki temu wykrył w mojej ciąży nieprawidłowość i poważnie zajął się tematem drążąc go do samego końca. Bezinteresownie przyjął mnie w szpitalu by wykonać dodatkowe badania. Konsultuje się z innymi lekarzami w razie potrzeby. Konsultował mnie dodatkowo bez pobierania opłat. SUPER Lekarz

Znakomity lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Nie bagatelizuje nawet najmniejszego problemu. Naprawdę bardzo polecam!

Pan Doktor, to świetny specjalista, posiada dużą umiejętność tłumaczenia pacjentowi niejasności w przystępny sposób. Jest niezwykle empatyczny, spokojny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistę godnego zaufania.

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie. Bardzo taktowny i uprzejmy. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Spośród wszystkich ginekologów (również kobiet), których odwiedziłam, właśnie Pana Doktora poleciłabym na pierwsze badanie nastolatki czy Pani, która ma kłopot z przełamaniem wstydu przed wizytą- pełen profesjonalizm w połączeniu z ludzkim obliczem!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety