dr n. med. Paweł Kopyra

Pan Doktor, to świetny specjalista, posiada dużą umiejętność tłumaczenia pacjentowi niejasności w przystępny sposób. Jest niezwykle empatyczny, spokojny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistę godnego zaufania.

Wspanialy specjalista z kultura i taktem.

Wspanialy specjalista z kultura i taktem.

Oprócz uprzejmości i sympatycznej aparycji Pan Doktor bardzo dokładnie wykonuje badania, poświęca bardzo dłużo czasu pacjentce nie ograniczając wizyty do 10-15 minut jak w wielu przypadkach. Dzięki temu wykrył w mojej ciąży nieprawidłowość i poważnie zajął się tematem drążąc go do samego końca. Bezinteresownie przyjął mnie w szpitalu by wykonać dodatkowe badania. Konsultuje się z innymi lekarzami w razie potrzeby. Konsultował mnie dodatkowo bez pobierania opłat. SUPER Lekarz

Z czystym sumieniem mogę polecić, jest najlepszym ginekologiem na jakiego trafiłam a było ich nie mało...

super lekarz :) miły i konkretny, super podejście do pacjentki, konkretne opisywanie choroby, 100% pozytywu

polecam!!! wspaniały lekarz i człowiek

polecam!!! wspaniały lekarz i człowiek

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie. Bardzo taktowny i uprzejmy. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Spośród wszystkich ginekologów (również kobiet), których odwiedziłam, właśnie Pana Doktora poleciłabym na pierwsze badanie nastolatki czy Pani, która ma kłopot z przełamaniem wstydu przed wizytą- pełen profesjonalizm w połączeniu z ludzkim obliczem!

Lekarz rewelacyjny,z powolania.Żałuję,ze trafilam na niego tak późno.Jak sobie pomyslę ile czasu i pieniędzy zmarnowałam na "lekarzy dorobkiewiczów" to krew mnie zalewa. Pan Doktor jest bardzo dokładny,kompetentny i przede wszystkim przesympatyczny i ludzki! Polecam go wszystkim.

jest świetnym ginekologiem podchodzi do swojego zawodu bardzo poważanie i tak traktuje pacjentów. wcześniej miałam 4 ginekologów a ten jet rewelacyjny wszystko umie wytłumaczyć tak żeby człowiek zrozumiał a po operacji przychodzi odwiedza pyta się i dba o dobro pacjentki

polecam !! :)robiłam u doktora badania prenatalne,odpowiada na wszystkie zadane pytanie.. po prostu polecam ! :)