lekarz Paweł Królikowski

2,9
2,7

Tak chamskiego lekarza nigdy w życiu nie spotkałam. Lekceważące podejście do pacjenta. Momentami miałam wrażenie, że Pan doktor świadczy swoje usługi za karę. Mało tego podważa kompetencje innych specjalistów. Brak słów.

Poszedłem do Pana Królikowskiego z bólem kolana spowodowanym bieganiem. Zbadał dokładnie, na koniec czekał na moje pytania. Polecam.Wizyta prywatna

NIe polecam tego lekarza,wyprosił mnie z dzieckiem z gabinetu nie udzielając mu żadnej pomocy,tylko dlatego że dziecko było trochę wystraszone i stawiało mu lekki opór przy próbie badania i jeszcze nas obrażał.

ordynarny, opryskiliwy, nieprzyjemny, bez podejścia do dzieci. Nie wiem, dlaczego umawia dzieci na wizyty prywatne, skoro nie umie pracować z dziećmi. Brak kompetencji chce przysłonić wyjątkowo chamskim podjeściem do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam