Pan doktor leczy mojego syna od 15 lat mam do niego pełne zaufanie. Dzięki niemu syn funkcjonuje samodzielnie mając pęcherz neurogenny.

U DOKTORA KROLLA LECZĘ SIĘ OD OK. 8 LAT I UWAŻAM GO ZA ZNAKOMITEGO SPECJALIstę on mnie wyleczył i jest bardzo miły pacjentom poświęca dużo uwagi wystarczy spojrzeć na kolejki. i ci co go uważają za aroganckiego i lekceważącego kłamią. doktor kroll zawsze wszystko rzeczowo tłumaczy i z pacjentami ma kontakt idealny.to najlepszy specjalista na świecie i z powołaniem.

Do doktora Krolla chodziłam od 6 roku życia, postawił mnie na nogi pomimo tego że zagrażało mi usunięcie nerki, wyleczył i jako jeden z nielicznych lekarzy wiedział co zrobić nie bacząc na koszty badań! Dziś mam 21 lat i dziękuje Bogu że postawił nas (mnie i moich rodziców) na Jego drodze. Z uśmiechem na ustach odwiedzam go kontrolnie raz w roku, zawsze wtedy pomimo tego że ma mnóstwo pacjentów poświęca mi czas, pomaga, radzi i nadal mnie prowadzi jako dorosła już kobietę. Z takim samym zaangażowaniem, uwagą jak wtedy gdy miałam 6 lat. I nie zgodzę się że jest ,,łasy na pieniądze" jak ktoś powyżej napisał by zepsuć Dr opinie- przez 15lat naszej współpracy nie wziął od moich rodziców ani mnie ANI GROSZA!I nie ważne czy przyjmuje publicznie czy prywatnie bo chodziłam na wizyty prywatnie i publicznie zajmował się mną i innymi pacjentami w ten sam sposób! Polecam tego specjalistę jest jedyny w swoim rodzaju!!

Długo będę wspominać tego lekarza... Na meczu w podstawówce złamałem nogę i trafiłem do dr Krolla na szpitalną. Doktor źle nastawił mi nogę, źle założył gips, mimo, iż nie było to nawet złąmanie otwarte, wdało się zakażenie i wylądowałem w szpitalu na dwa tygodnie, gdzie odratował mnie dopiero profesor Mańkowski. Kroll to porażka na całej linii.

To fakt, że pan doktor ma specyficzny sposób bycia, ale lekarz ma być kompetentny a nie milutki. A doktor Kroll jest dobrym fachowcem.

leczę syna od niedawna u pana doktora.Wzbudził jednak w nas większe zaufanie niż inni lekarze.Trudno jest oceniać,ale miło jest gdy chory pacjent spotyka wrażliwego lekarza.

Proszę o podanie innych danych kontaktowych ( jesli to mozliwe) Chcę umówic sie na wizytę prywatna..

Proszę o podanie innych danych kontaktowych ( jesli to mozliwe)
Chcę umówic sie na wizytę prywatna..

Bardzo miły i zawsze uśmiechnięty(pomimo wielu obowiązków). Kompetentny. Uczciwy: żadnych "dodatkowych opłat" na wizytach. Efekt operacji jest bardzo dobry. Polecamy.

Doktora Pawła Krolla polecił mi "dorosły" urolog dr Dadej - i był to doskonały wybór. Synek przeszedł drobny zabieg, wszystko zagoiło się w porządku a synek stale pyta kiedy znowu pójdzie do tego "uśmiesznego Pana". Dr Kroll ma doskonały kontakt z dziećmi, jest bardzo troskliwy. I mimo, że zapracowany zawsze znajdzie czas by małego pacjenta uspokoić i "uśmieszyć". Dziękuję i polecam

Wspaniały lekarz. Ma bardzo dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. Świetny fachowiec. Miły i życzliwy. Lekarz z powołania. Polecam wszystkim.