Wspaniały lekarz, dobry fachowiec, a nade wszystko wspaniały człowiek!!! Opieka nad pacjentami- rewelacja, kontakt z dziećmi i młodzieżą- rewelacja, uśmiech na twarzy- zawsze,

Wspaniały lekarz, dobry fachowiec, a nade wszystko wspaniały człowiek!!!
Opieka nad pacjentami- rewelacja,
kontakt z dziećmi i młodzieżą- rewelacja,
uśmiech na twarzy- zawsze,

Lekarz godny polecenia. Operował synkowi stulejkę w znieczuleniu ogólnym. Wizyty i zabieg na NFZ bez żadnych dodatkowych opłat ;). Cierpliwy dla dziecka, uśmiechnięty, wyrozumiały dla rodziców (zdenerwowanych przed zabiegiem).

BARDZO DOBRY LEKARZ ZNA SIĘ NA SOWJEJ PRACY.TRAFNA DIAGNOZA, SKUTECZNE LECZENIE

BARDZO DOBRY LEKARZ ZNA SIĘ NA SOWJEJ PRACY.TRAFNA DIAGNOZA, SKUTECZNE LECZENIE

Polecam tego lekarza bo to wspaniały fachowiec. Wizyte miałem na "kase chorych". Poświęcił swój czas na pierwszej wizycie ze 30minut. Wysłuchał dokładnie całej historii. Potem były zalecone badania. Po operacji ładnie się zajmował dzieckiem. Ostatnio byliśmy jużtylko na kontroli bo wada jest wyleczona. A do tego jest bardzo uśmiechnięty. A to też ważne dla pacjentów.

Wspaniały fachowiec. Posiada dwie specjalizacje. Urologia dziecięca i chirurgia dziecięca. Ponadto ma tytuł doktora nauk medycznych. Nasz synek miał być operowany z powodu refluksu, ale doktor Kroll zrobił badania które wykazały że nie należy operować naszego Mikołaja. Od 3 lat nasz synek nie ma zakażeń moczu i refluks zniknął!!!! Bez niepotrzebnej operacji. Wspaniły fachowiec. Gorąco polecamy.

Lekarz bardzo zły, niezna się na swojej pracy. Namawia pacjentów do niepotrzebnych zabiegów. Każdą jego diagnozę radzę konsultować z innymi specjalistami a najlepiej unikać tego doktora. Pieniądze są dla niego ważniejsze niż dobro pacjenta. Jest niedoświadczony i próbuje sobie wyrobić opinie prostymi zabiegami operacyjnymi zagrażającymi zdrowiu pacjentów.Odradzam!

Bardzo miły lekarz - to po pierwsze. Może to nie jest najważniejsze, ale dla nas jest to zawsze miłe porozmawiać z tym uprzejmym lekarzem. Po drugie jest znakomitym fachowcem: trzeba było 3 wizyt żeby do końca rozpoznać stan wodonercza i ustalić jak i kiedy leczyć. Operacja była wykonana w ciągu miesiąca. Żadnych dodatkowych kosztów ani kopert! Po operacji życzliwa opieka i miła informacja. A mieliśmy porównanie w zachowaniu innych doktorów na tym samym oddziale! Na koniec dodam że Doktor ma może troche dużo pracy, ale u takiego fachowca to nie jest dziwne. Gorąco polecamy.