dr n. med. Paweł Łaguna

Bardzo miły lekarz, leczę się u niego od 10lat

Bardzo miły lekarz, leczę się u niego od 10lat

Pan doktor jest świetnym lekarzem ,a przede wszystkim człowiekiem o cudownym sercu i ogromnym zaangazowaniu ! Jestem skłonna powiedziec ,ze przez całe swoje zycie nie spotkałam tak dobrego specjalisty !!Naprawdę ogromne szczescie ,ze moja corka jest jego pacjentką !!

Wspaniały lekarz, kompetentny zaangażowany, wesoły i miły. Niestety nawet takim lekarzom trafiają się przypadki beznadziejne i jestem przekonana, że każde takie niepowodzenie bardzo przeżywa. To naprawdę lekarz z powołania.

Cudowny lekarz i człowiek ,bardzo pomocny ,kompetentny ,miły ,doświadczony !!!!

Cudowny lekarz i człowiek ,bardzo pomocny ,kompetentny ,miły ,doświadczony !!!!

Gdyby wszyscy lekarze podchodzili do swego zawodu z takim zaangażowaniem, to wkrótce nie byłoby kogo leczyć.

Wg mnie lekarz bardzo dobry, ma super podejście do dzieci. Obserwowałam go jak zajmował się innymi dziećmi. mali pacjenci go bardzo lubią. Wytłumaczył mi na czym polega problem.

Mieliśmy szczęście trafić na prawdziwego lekarza z powołania, kompetentnego, wzbudzającego zaufanie, baaaardzo zaangażowanego w swoją pracę i poświęcającego bardzo dużo swojego (jestem przekonany że prywatnego, bo często widywałem go na oddziale po godzinach dyżurów kiedy jeszcze grzebał w jakichś papierach) czasu małym pacjentom. Jest obdarzony specyficznym quasi-absurdalnym poczuciem humoru, co niektórym może nie podchodzić (ale dla mnie bomba).

mialam szczescie miec stycznosc z dr Łaguna na ostrym dyzurze. Wspaniale podejscie do dziecka + pozytywna energia. Zapamietalam go bardzo pozytywnie.

Wspaniały człowiek, jest naszym prowadzącym hematologiem od 1,5 roku i nigdy nas nie zawiódł. To lekarz z powołania, a nie karierowicz, dzieci są dla niego bardzo ważne, gdy trzeba zawsze dłużej zostaje dla małego pacjenta. Świetny specjalista, zna się na tym co robi doskonale i za to też go bardzo cenię.

to nie było zbyt miłe doświadczenie - pan doktor nie robi wrażenia osoby kompetentnej: tłumaczy strasznie długo i zawile, kilka razy zmienia zdanie, nie polecam!