dr hab. n. med. Paweł Lampe

2,5
1,9
2,1

Profesor Paweł Lampe może być dla wszystkich lekarzy wzorcem kompetencji, zaangażowania i profesjonalizmu. Jestem wdzięczną pacjentką; zostałam rzetelnie zdiagnozowana, zoperowana i przywrócona życiu! Guz trzustki to poważna sprawa a zespół pod kierunkiem prof. Lampe znakomicie poradził sobie z moim schorzeniem. Jeszcze raz serdecznie polecam tego specjalistę wszystkim poważnie chorym na dolegliwości przewodu pokarmowego

Lekarz który zna sie na swojej pracy,niestety jak często bywa...pieniądze sa wazniejsze od pacjenta

straszny lekarz . bez serca i współczucia . tylko pieniądze sie liczą , zero absolutne . sarkastyczny i nierzeczowy . robi sobie kpiny z choroby i z ludzi . wizyta u niewgo to był szok . to nire lekarz to potwór

Podia sie operacji choc nie powinien ,robil nadzieje ze to nie rak ,bral kase a potem nie wiedzial o ktora pacientke chodzi .Moja mamusia zmarla miesiac po operacji mam do niego straszny zal .To nie lekarz to skarbonka bez dna tylko dawac .nie polecam

nie wzbudza zaufania liczą się tylko pieniądze

nie wzbudza zaufania liczą się tylko pieniądze

Niestety musze zgodzic sie z moim przedmowca. Pieniadze za wizyte znaczne, efektow zero(nawet po pobycie w szpitalu). Profesor jest malo slowny i udaje showmena. Na wizycie prywatnej jedyne co udalo sie z nim ustalic to spotkanie w szpitalu. Niestety profesor w dniu spotkania zmienil plany i nie zjawil sie. W sekretariacie zostalismy poinformowani ze przez nastepny tydzien profesora nie bedzie. I tak sobie jezdzilismy po 113 km w jedna i 113 km w druga strone. Wiedze to prof. moze ma, ale co nam po tym jak z nim nie da sie porozmawiac i nic ustalic. Co najlepsze, w dniu spotkania profesora nie bylo w szpitalu (i byc moze przez caly tydzien jak nam powiedziano), ale juz podwieczor tego samego dnia przyjmowal znowu prywatnie. Przykladow zagrywek prof. moglbym wiecej podac ale szkoda slow ..

Bierze kasę, obiecuje, nic nie robi tylko kazuje ciągle robić nową tomografię. Gdy jest za późno to zleca operację komuś innemu

Jak na prof to 0. Usmiechy dużo gadania anic nie wynika. Wiedza - bardzej książkowa niz praktyczna, no i kasiorka.

super lekarz wie w czym rzecz:-)mało komunikatywny ale konkretny

super lekarz wie w czym rzecz:-)mało komunikatywny ale konkretny

Profesor prowadzi w CSK w Katowicach Klinikę Chorób Przewodu Pokarmowego, ktora w swoim zakresie zajmuje czołowe miejsce w kraju. Klinika wykonuje najcięższe operacje, stąd mogą się brać niektóre z opisanych tutaj rozczarowań. Ma specyficzne poczucie humoru, przez niektórych - jak widać - odbierane jako nieuprzejmość. Nie jest podczas wizyt na Oddziale zbyt wylewny i gadatliwy. Chory musi mieć przygotowane konkretne pytania (najlepiej jedno/dwa), wtedy dostanie krótką ale rzeczową odpowiedź.