Witam! Ja po raz piereszy mialam kontakt z dr Palaczemdr na izbie przyjec i tam mialam okazje poznac jego profesjonalne podejscie do pacjentki a do tego rozladowal moje zdenerwowanie:). Po tym wszystkim pojawily sie jakies problemy z wynikami tzn. niepokojace i zapisalam sie prywatnie ale zanim dotarlam na wizyte to juz telefonicznie mialam mozliwosc otrzymac wszelkie niezbedne informacje. Dodatkowo poczucie humoru dr powoduje to ze wszystko odbywa sie w milej atmosferze. Jesli jestescie w ciazy i chcecie ja dobrze przechodzic pod dobra opieka to do Palacza:)

Anioł :D Bardzo się obawiałam tej wizyty a okazało się to wcale niepotrzebne. Lekarz z prawdziwym powołaniem. Wszystko tłumaczy, bardzo ale to bardzo delikatny, miły, życzliwy i co wg mnie najważniejsze nie ma parcia na pieniądze tylko skupiony jest na pomocy. Takiego lekarza szukałam :D Warto do niego przyjechać nawet z końca świata ;)

Dr przyjmował mnie na IP przy Żelaznej (kwalifikacja do cc), później tak się złożyło, że to właśnie on robił mi cięcie! Zarówno wizytę na IP jak i cięcie to wspaniałe wspomnienie. Z czystym sumieniem polecam dr. Palacza. Kompetentny, rzeczowy, miły, a atmosfera podczas porodu super. Życzę wszystkim takich wspomnień z porodu.

Świetny lekarz i człowiek! w dniu porodu bardzo mnie wspierał, usiadł i rozmawiał o życiu, wcześniej na badaniach kontrolnych bardzo skrupulatny, do tego duże poczucie humoru co zawsze pomaga w ciężkim okresie końca ciąży.. Polecam bardzo dziewczynom, które chcą rodzić w szpitalu św.Zofii.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Ma bardzo szeroką wiedzę, dokładnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Po porodzie miałam niemałe komplikacje, cieszę się, że do niego trafiłam.

Polecam, swietnie prowadzi ciaze. Lekarz godny zaufania i kompetentny, prowadzil ciaze powiklana cukrzyca ciazowa. Dzieki niemu urodzilam zdrowa corcie

Pan Paweł jest stuprocentowym profesjonalistą, a do tego przesympatycznym człowiekiem. Okazało się, że wizyty u ginekologa można polubić.

Dr Paweł Palacz prowadził moją pierwszą ciążę kochani brak mi słów to wspaniały człowiek i fantastyczny lekarz. Wszystkim kobietom polecam go z czystym sercem. Pragnę nadmienić, iż trafiłam do dr przypadkiem tzn. bez poleceń i układów :)

Dr Palacz przyjmował mnie na IP w szpitalu Św. Zofii. Zajął sie mną bardzo rzetelnie. Muszę nadmienić, że nie byłam pacjętką bez żadnego polecenia tzw. "z ulicy". Był bardzo miły i cierpliwy. Panie Doktorze, dziękuje za ludzkie podejście.

polecam podejście i zrozumienie chcę podziękować za opiekę mam ślicznego synka jestem szczęśliwa

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana