Lekarze Konin

Niezwykle kompetentna, empatyczna i dociekliwa pani doktor. Po zebraniu dokładnego wywiadu medycznego zleciła szereg badań i szybko przyjęła mojego tatę na oddział. Wyniki nie były zle, ale pani doktor postanowiła dalej szukać przyczyny gorszego samopoczucia. Zleciła kolejne badania, dokładnie tłumacząc ich rolę w procesie leczenia. Odpowiadała na każde pytanie nie tracąc cierpliwości. Fantastyczna lekarka!
Opinia dodana przez: Kasia S.
Pani bardzo miła, kompetentna i naprawdę pomaga. Pierwsza wizyta (szczegółowa analiza masy ciała i wgl) 250zł, kolejne-90zł. Polecam serdecznie wszystkim, którzy maja problemy z wagą

lek. dent. Maria Galczak

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

Cudowna pani stomatolog, zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Nigdy nie ma problemu z terminem wizyty, gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo wiem, że zęby będą dobrze wyleczone i nie zostanę naciągnięta na ogromne koszty. Szczerze polecam, leczę się od kilku lat i mimo przeprowadzki do innego miasta nie mam zamiru rezygnować z usług zaufanego i sprawdzonego lekarza !

lekarz Lilianna Przybylska-Malinowska

Jagiełły 11
62-510 Konin

Cudowna kobieta, dodaje sił i wiary samą rozmową. Kompetentna to mało powiedziane. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe a każda beznadziejna nawet sytuacja może się zmienić. Polecam serdecznie. Na tym lekarzu nie można się zawieść.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Witold Szpak

3-go Maja 15
62-500 Konin

Świetny stomatolog, sprawnie i delikatnie leczy zęby. Poza tym jest życzliwy i uprzejmy dla pacjenta, cierpliwie tłumaczy, co po kolei robi. Odpowiada dokładnie na pytania i traktuje pacjenta po partnersku. Ten lekarz ma pozytywne podejście i wizyta u niego nie jest katorgą jak u niektórych dentystów.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Bidzińska

NS ZOZ "Chiron"
ulica Goździkowa 2
62-510 Konin

Bardzo mądra i kompetentna pani doktor. Rozmowa z panią doktor to niesamowite doświadczenie. Pacjent czuje się rozumiany, spokojny, może liczyć na pomoc i poradę. W dzisiejszych czasach to bardzo rzadkie, niestety. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję pani doktor za rozmowę, która ma dla mnie ogromne znaczenie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marta Gajewska

Audiolog, Otolaryngolog

62-500 Konin

Polecam Panią doktor M. Gajęwską jest to specjalista wysokiej klasy z właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Anna Majda

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

Po 5 gwiazdek z każdej z powyższych kategorii świadczy o wszystkim: znakomita lekarka w każdym względzie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka E.

lekarz Janusz Suski

62-500 Konin

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lek. dent. Katarzyna Molo - Wiśniewska

Wyzwolenia 4/41
62-510 Konin

Bardzo sympatyczna, uprzejma, rzetelna i delikatna. Pani doktor przyjęła mnie w trybie pilnym i udzieliła fachowej pomocy, pięknie odbudowała mi ząb. Polecam serdecznie !
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Łukasz Okulski

max-med
11 listopada 26
62-510 Konin

Polecam!!! Wstawił mi endoproteze stawu skokowego i póki co jest rewelacyjnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Mirosław Chorzewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Spółdzielców 46
62-500 Konin

po kilku wizytach u "pseudospecjalistów" wreszcie trafiłam na Pana Doktora, kompetentny, wzbudzający zaufanie.
lekarz ma podejscie do dzieci, doskonale potrafi dobrac leki i wyleczyc dziecko , polecam

lekarz Małgorzata Nienartowicz

Komunalne Centrum Medycyny "KCMP" Sp. z o.o.
ulica Sosnowa 4
62-510 Konin

Lekarz, który poważnie traktuje każdego pacjenta i jego kłopoty ze zdrowiem.Nigdy nie działa w pośpiechu co jest konieczne na dokładny wywiad i diagnozę. Trzeba mieć ogromne szczęście, żeby umówić się na wizytę w przychodni do Pani Doktor.

lekarz Magdalena Przybycin - Cybula

NS ZOZ "Chiron"
ulica Goździkowa 2
62-510 Konin

Rzadko spotyka się tak miłego i zainteresowanego pacjentem lekarza. Mój mąż był chory prawie dwa tygodnie, antybiotyki nie pomagały, coraz bardziej duszący kaszel, mąż słabł w oczach, test na covid negatywny. Pani doktor sama, bez umowionej teleporady, dzwoniła i pytała czy jest mu lepiej, ostatecznie kazała zawieźć męża do szpitala. Zdiagnozowano zapalenie płuc, dzięki pomocy i skierowaniu do szpitala Pani Doktor pewnie uratowała mężowi życie ponieważ inni lekarze oraz ratownicy ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Paulina Stachurska-Wróblewska

62-500 Konin

Kompetentna osoba na zajmowanym stanowisku,cudowny człowiek.Podkreślę,że była to wizyta na NFZ.Polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Artur Janiak

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Wiechowicza 4
62-510 Konin

Dziękujemy Panu Doktorowi Janiakowi oraz całemu zespołowi pielęgniarek koło przychodni przy ul. Wiechowicza 4 w Koninie za uratowanie życia mojemu ojcu, któremu zatrzymało się serce. Pomoc była natychmiastowa i profesjonalna. Stało się to 23 grudni tuż przed świętami. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Rodzina.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Jolanta Warszewska

NZOZ "BMM" s. jawna Specjalistyczna Przychodnia Ginekologiczna
ul. Spółdzielców 46/9 P
62-502 Konin

Bardzo dobra,kompetentna Pani Doktor cieszę się że ją poznałam i bardzo dziękuje za pomoc poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi wszystko dokładnie sprawdziła polecam

lekarz Szymon Polowczyk

62-500 Konin

Bardzo dobry lekarz wiem z wlasnego doswiadczenia w moim przypadku zrobil wszystko co bylo w jego mocy dzieki jego determinacji wrucilem do pelnej sprawnosci jedyny lekarz ktory wklada calego siebie w to co robi otwarty przyjazny na rozmowe z pacjentem polecam
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Przemysław Karczyński