Lekarze Konin

Protetyk

Agnieszka Napierała Pracownia Protetyczna
Ul.Europejska 105
62-500 Konin

Polecam. Dobra obsługa, pełen profesjonalizm. Proteza sprawdza się znakomicie.W dodatku Pani Agnieszka jest osobą bardzo miłą i z dużym doświadczaniem .Bardzo Polecam .Hanka

lek. dent. Agnieszka Wróblewska

ul. Wyszyńskiego 23
62-510 Konin

Specjalistka od przypadków beznadziejnych. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Artur Mikołajczyk

Anestezjolog

62-500 Konin

Lekarz jest super ,kompetentny z właściwym podejściem do pacjenta a także dla członka rodziny ,udzielił w dostępny sposób dokładnej informacji na temat chorego. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak postępowali. Gratuluję Panie Doktorze 😊
Opinia dodana przez: Wanda Olejnik

lekarz Artur Gładziszewski

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Bardzo polecam! Pan doktor jest doświadczony, sympatyczny oraz empatyczny. Wnikliwie przeprowadził wywiad, odpowiadał na moje pytania oraz zaradził moim zdrowotnym problemom.

lekarz Grażyna Kubica

Lekarz medycyny pracy, Dermatolog

Przychodnia Specjalistyczna KOMED 1
ul Poznańska 116
62-500 Konin

Wybitna specjalistka! Rzeczowe podejście oraz profesjonalizm wzbudziły moje zaufanie. Pani Kubica ze spokojem wyjaśniła przyczyny choroby oraz opowiedziała o procesie leczenia. Z chęcią odpowiedziała na moje pytania. POLECAM!

lekarz Paweł Perkowski

62-500 Konin

Polecam tego Pana w 100%!! Miły, kompetentny . Wszystko tlumaczy zawsze wyciaga pomocną dłoń! Dla mnie godny polecenia ! Najlepszy lekarz w tej specjalizacji w Koninie!!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Kołodziej

ul. Wyszyńskiego 23
62-510 Konin

Bardzo miła,uprzejma zawsze uśmiechnięta a zarazem fachowa w swym rzemiośle, doświadczona, opanowana i delikatna. Służy zawsze fachową radą i pomocą. Jestem jej pacjentką od roku i bardzo gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Paweł Kurzawa

Przychodnia Onkologiczna "Onko-Med" A&M Rusin s.j.
ul. Fryderyka Chopina 23 B

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. med. Karol Myszel

Audiolog, Foniatra

Przychodnia VOXMED
Wodna 39 lok. 3A
62-500 Konin

Szukałam pomocy u czterech specjalistów.. Pan Doktor był nasza ostatnia deska ratunku i co?Od razu Trafna diagnoza!! Zestaw leków który otrzymaliśmy skończył problem u córki w mig gdzie wcześniejsi lekarze przez 1,5 miesiąca nie potrafili nam pomoc i tylko faszerowali antybiotykami które nie dawały efektu, zero poprawy. Anioł nie człowiek! Cieszę się ze jesteśmy w rękach tak dobrego specjalisty! Teraz mam poczucie bezpieczeństwa ze jest lekarz który zawsze pomoże Polecam ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Kielek

Pediatra, Kardiolog

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43
62-510 Konin

Polecam serdecznie wszystkim zatroskanym mamą. Dziecko od momentu pójścia do przedszkola było ciągle chore. A to katar a to kaszel temperatura itd. Pani doktor wytłumaczyła że jest to normalne zjawisko wśród dzieci które zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Poprzedni pediatrzy (a było ich dwoje )znani w Koninie Najchętniej wypisywali antybiotyki . Pani Agnieszka do małego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jest Konkretnym i rzeczowym lekarzem odpowiada na wszystkie zadane pytania i rozwiewa ...
Opinia dodana przez: Jola

Joanna Piotrowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

poradnia psychologiczno - pedagogiczna
Konin

Długo zastanawiałam się czy pójść do psychologa, do ostatniej chwili myślałam, że jednak zrezygnuję. Już pierwsze minuty rozmowy jednak dały mi nadzieję, że coś mogę zmienić w swoim życiu, uporać się z problemami. I wystarczyło kilka spotkań. Pomogło mi ciepło pani psycholog, jej zrozumienie dla moich obaw, docenienie, że znalazłam w sobie siły na zmiany. I jej poczucie humoru - bardzo dużo daje.
Opinia dodana przez: Ag.

mgr Ewelina Kalczyńska-Wrzeszcz

Psycholog

Gabinet
ul. Kościuszki 13a/19
62-500 Konin

Doskonała Psycholog, trafiliśmy z synem który miał problem z samokontrola i nadmiernym czytaniem ( tak to jest problem). Syn chętny zawsze do spotkań , my jako rodzice uświadomiliśmy sobie że tez potrzebujemy pomocy w pewnych sprawach wychowawczych . Rodzicielstwo nie jest łatwe ,ale po spotkaniach z Panią Psycholog nauczyłam się być jeszcze lepsza nie krzyczącą matka zadająca pytania te co wcześniej tylko w inny sposób . Lepiej nie mogliśmy trafić!tyle ...
Wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. To naprawdę nie boli, a "duszę" też trzeba leczyć. Pan Jarek pomógł mi. Sama jestem zdziwiona, że "to" się udaje wyleczyć. Dopiero teraz widzę różnicę pomiędzy "wtedy" a "teraz". Pan Jarek przekazuje mechanizm radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafimy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z tej wiedzy i potem wcielać ją w życie, a sukces gwarantowany!
Opinia dodana przez: kucyk

lekarz Nina Piwońska

62-500 Konin

Długo szukałam lekarza dla mojej 17 letniej córki. Zależało mi na tym by w młodym wieku jej pierwsza wizyta była przyjemnością mimo stresu spowodowanego tak intymnym kontaktem z lekarzem. Pani doktor to był strzał w 10. już od samego początku uśmiechnięta . Z delikatnością i wyrozumiałością podeszła do młodej kobiety. Moja córka jest zachwycona i ja również...chyba zmienię swojego lekarza
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Anna Gryciuk

Prywatna Praktyka Dentystyczna
Konin

Super dentystka. Zawsze uśmiechnięta. Zero stresu, pełen luz jak idzie się do Pani Ani. Gorąco polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Aras Younes

Kosmonautów 10
62-510 Konin

Dr. Aras Younes has a very good relationship with the patient, we are customers from Germany. The practice is very clean. I recommend !
Opinia dodana przez: Abraham
Dr Czerniejewski wspaniały lekarz. Znakomity specjalista i profesjonalista. Bardzo uprzejmy wobec pacjenta. Zawsze rzetelnie podchodzi do każdego przypadku, nigdy nie lekceważy. Jego poświęcenie pracy jest godne podziwu i szacunku. Doskonale zna się na swoim fachu. Naprawdę super lekarz pod każdym względem.

lekarz Zygmunt Miastkowski

Internista, Kardiolog

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

mgr Sylwia Paszkowska-Pawlaczyk

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet prywatny
ul. Berylowa 3
Konin

Godna polecenia. Specjalistka wysokiej klasy i z duzym doswiadczeniem.

lek. dent. Wojciech Rybarczyk

ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

specjalista, pozdrawiam i dziękuję...................................................................................................................................................................................................