dr n. med. Paweł Petryszyn

Internista, Gastrolog

Chodzę tutaj od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi sie bo Doktor leczy od początku do konca. Nie mam zadnych problemów. Wszystko jest profesjonalne.

Duży pozytyw. Efekt końcowy leczenia znacznie przewyższył moje oczekiwania.Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim serdecznym podejściem do pacjenta.

Byłam u Petryszyna jak dotąd kilka razy Byłam zawsze profesjonalnie leczona i jakość usług oceniam bardzo wysoko. Zdecydowanie polecam !

Super lekarz,z dużą wiedzą i wyczuciem problemów chorego pacjenta polecam wszystkim z problemami wrzodowymi

Polecam wszystkim Pana Pawła super specjalista gastrolog.Bardzo sympatyczny życzliwy człowiek. Pomaga doradzi i wytłumaczy.Polecam wszystkim z całego serca

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo mi pomógł, leczenie zostało podjęte natychmiastowo. Profesjonalista w każdym calu. Polecam!

Bardzo dobry specjalista gastrolog, doświadczony sumienny i wyrozumiały dla pacjentów, pomaga, dobrze dobiera lekarstwa- po zaaplikowaniu zaczęło mi się poprawiać - zobaczymy co będzie dalej ?

Dobry Fachowiec, a jeśli chodzi o kompetencje, to uważam, że pan Petryszyn jest bardzo kompetentny, ma fachowe podejście do pacjenta, widać, że ma duże doświadczenie. Byłem prywatnie w CDM Medix na pl. Hirszfelda we Wrocławiu. Polecam

Polecam. Gastrolog z powołania! Dawno nie czułam takiego zainteresowania pacjentem, jak u Pana Pawła Petryszyna. Osoba konkretna, przyjazna.

Niestety bardzo odradzam konsultacje u tego lekarza. Przyszlam do lekarza z bardzo silnymi dolegliwościami związanymi z zapaleniem żołądka i jelitem spastycznym (trwajacymi od 2 miesięcy).Pan doktor nawet mnie nie zbadał, właściwie to nawet na mnie nie spojrzał, nic nie mówił, zapoznał się z dokumentacją, popisał coś w komputerze, dał skierowanie na badanie,receptę i było po wizycie. Badanie za miesiąc a ja nadal codziennie walczę z bólem. Nie znam drugiego tak dziwnego lekarza.Zdecydowanie odradzam!