dr n. med. Paweł Posadzy

1,8
1,9
2,2
1,8

Pan doktor wzbudził moje zaufanie swoim fachowym podejściem do problemu, badania które zlecił okazały się bardzo trafne, a zaordynowane leki pomocne. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

MOŻE TRZEBA BYŁO KOPERTE WYŁOŻYC WTEDY WIZYTA BYŁABY LEPSZA

MOŻE TRZEBA BYŁO KOPERTE WYŁOŻYC WTEDY WIZYTA BYŁABY LEPSZA

Jestem kompletnie zdegustowany tą wizytą. Od samego początku wizyty kompletnie nie wykazywał zainteresowania moim problemem. Po przekazaniu mu karty informacyjnej jaką otrzymałem po wizycie na Odziale SOR oczekiwałem od takiego specjalisty szczegółowego wyjaśnienia zagadnienia naderwania mięśnia łydki ale się nie doczekałem. Gdybym sam nie zadawał pytań tj. jak długo mam mieć jeszcze opatrunek gipsowy? jak długo wykonywać zastrzyki zakrzepowe? od kiedy można rozpocząć rehabilitację? czy do stwierdzenia podejrzenia naderwania mięśnia łydki było by dobrze żeby zrobić USG? to tak naprawdę pewnie wyszedłbym z gabinetu i nie wiedział jak mam dalej ...

Po przekazaniu mu karty informacyjnej jaką otrzymałem po wizycie na Odziale SOR oczekiwałem od takiego specjalisty szczegółowego wyjaśnienia zagadnienia naderwania mięśnia łydki ale się nie doczekałem. Gdybym sam nie zadawał pytań tj. jak długo mam mieć jeszcze opatrunek gipsowy? jak długo wykonywać zastrzyki zakrzepowe? od kiedy można rozpocząć rehabilitację? czy do stwierdzenia podejrzenia naderwania mięśnia łydki było by dobrze żeby zrobić USG? to tak naprawdę pewnie wyszedłbym z gabinetu i nie wiedział jak mam dalej postępować. Dobrze że żyjemy w dobie internetu.
Jeśli to możliwe trzymajcie się z daleka od tego lekarza.

Przyjechałam do pana doktora z nadzieją rozwiązania problemu z kręgosłupem. W zamian otrzymałam kompletny brak szacunku oraz zainteresowania się moim przypadkiem. W jaki sposób, tytułowany doktor nie potrafi wykazać swojej wiedzy i pomóc pacjentowi? Przyznam szczerze, że byłam bardzo rozczarowana. Lekarz zamiast rozwiązać problem z kręgosłupem, przepisać na rehabilitację, potraktował mnie, jak kolejny towar i przeistoczył problem w błahostkę.

Ta wizyta to porażka zmarnowałam tylko skierowanie lekarz w ogóle nie był zainteresowany moim problemem nie polecam

Pan doktor okazał sie bardzo nieuprzejny i niestety niekompetentny. Poczułam sie urażona i zlekcewazona przez niego. Zdecydowanie odradzam!

zwykły konował! nie polecam, jak ktoś usłyszy, że ma do niego iść to szkoda czasu, lepiej poczekać na wizytę u kogoś innego.

Do niedawna myślałam że dziś największym problemem jest, dostać się do specjalisty, niestety po wizycie u p. Posadzy wiem że najtrudniej trafić na kompetentnego człowieka. Mam 53 lata i niejedno w życiu widziałam ale ta wizyta to po prostu kpina z pacjenta . Zero kontaktu z chorym, zero zainteresowania i nie mam już słów bo to co ciśnie mi się na język jest wysoce niecenzuralne. Serdecznie współczuję sobie i wszystkim pacjentom potraktowanym podobnie. Dodam że czekałam na tę wizytę ok pół roku bo szpital prof. Degi cieszy się jak najlepszą ...

Mam 53 lata i niejedno w życiu widziałam ale ta wizyta to po prostu kpina z pacjenta . Zero kontaktu z chorym, zero zainteresowania i nie mam już słów bo to co ciśnie mi się na język jest wysoce niecenzuralne. Serdecznie współczuję sobie i wszystkim pacjentom potraktowanym podobnie. Dodam że czekałam na tę wizytę ok pół roku bo szpital prof. Degi cieszy się jak najlepszą opinią i niestety zostałam zignorowana i potraktowana jak intruz. Nie polecam nikomu.

Totalna ignorancja, wizyta przypomniała mi czasy głębokiej komuny, gdzie każdy młody chłopak wezwany na wojskową komisje lekarską jest symulantem. DALEKO OD TAKICH LUDZI!!!

dr Posadzy skierował mnie an operacje kregoslupa, niestety po 2 latach bóle wróciły, byłam u niego ale zapisał mi tylko maść chłodzącą;// nie polegam go! na początku byłam zadowolona ale teraz ma mnie gdzies!