dr n. med. Paweł Posadzy

1,8
1,9
2,2
1,8

Pan Doktor nie miał czasu i małej pacjentce poświęcił około 1,5 minuty. Trudno powiedzieć o jego fachowości, jednak z pewnością pacjenci zdecydowanie przeszkadzają Panu doktorowi w pracy. Odradzam stanowczo wizytę u tego Pana.

jeździłam do poznania od 6 roku życia ponieważ miałam skrzywienie kręgosłupa. od tego czasu miałam różnych lekarzy w poznaniu, z czego najlepszym był dr Kasongo, gdyż tylko on zajął się moim przypadkiem tak jak prawdziwy lekarz. któregoś razu miałam ustaloną wizytę w poznaniu i w zastępstwie za mojego lekarza przyjął mnie właśnie pan Posadzy. jechałam ponad 200 km do Poznania, a ten Pan nawet nie spojrzał na moje plecy, o zdjęciach rentgenowskich nie wspominając, mimo że miałam już wyznaczoną operację kręgosłupa. nikomu nie polecam tego lekarza.

BOŻE DROGI CHROŃ WSZYSTKICH CHORYCH OD TEGO LEKARZA.LUDZIE NIE POSYŁACIE DO NIEGO SWOICH DZIECI ,BĘDA KALEKAMI DO KOŃCA ŻYCIA. Dnia dzisiejszego ,po dwóch miesiacach" leczenia" ,lekarz stwierdził iż mogę isc do pracy!!!!Mój problem polega na tym iz nie wykonuję zadnego ruchu stopą.Na moje pytanie czy badanie USG jest wskazane,odburknął "USG nic nie pokaże".Więc udałem sie dzisiejszego dnia na wykonanie prywatnie USG kostki,zaraz po wizycie u pana Posadzy..i wiecie co ? NA ZDJĘCIU USG POKAZAŁO ZERWANE WIĄZADŁO!!!!dzięki temu lekarzowi zostałbym inwalidą!!! mając zaledwie 28 lat.odradzam wszystkim i nie ryzykujcie z małymi ...

Dnia dzisiejszego ,po dwóch miesiacach" leczenia" ,lekarz stwierdził iż mogę isc do pracy!!!!Mój problem polega na tym iz nie wykonuję zadnego ruchu stopą.Na moje pytanie czy badanie USG jest wskazane,odburknął "USG nic nie pokaże".Więc udałem sie dzisiejszego dnia na wykonanie prywatnie USG kostki,zaraz po wizycie u pana Posadzy..i wiecie co ? NA ZDJĘCIU USG POKAZAŁO ZERWANE WIĄZADŁO!!!!dzięki temu lekarzowi zostałbym inwalidą!!! mając zaledwie 28 lat.odradzam wszystkim i nie ryzykujcie z małymi dziećmi, a przychodzi do niego dużo maleństw jak i przedszkolaków.Na moje oko i po tym co przeszedłem u tego lekarza,ogranicza sie tylko i wyłacznie don załozenia gipsu i niepotrzebnej w moim przypadku rehabilitacji....ale przecież małe dziecko nie powie ,ze coś Je boli.....dla mnie jest skonczony , to tyle o tym lekarzu...a będe sie starał,żeby juz nigdy w swojej karierze,nie zrobił z człowieka inwalidy na całe życie

Byłam u tego lekarza z córką . Krzywi do środka stopę . Lekarz nie słuchając moich wyjaśnień stwierdził że córka nie wymaga leczenia . Jednak problem się pogłębia . Długo czekaliśmy się na wizytę a a wyszłyśmy z niczym

dobry lekarz ,fachowiec, potrafi dotrzeć do pacjenta w sposób bardzo ludzki,sposoby leczenia trafione skuteczność zadawalająca

Daleko od niego.Tatalna ignorancja.Nawet nie wstał od biurka żeby spojrzeć na problem

Zgadzam się z tą opinią, bo zostałam potraktowana dokładnie tak samo. Badanie ograniczyło się jedynie do pobieżnego rzucenia okiem na moje stopy, gdy kazał mi stanąć boso przy biurku na zimnym i brudnym linoleum. A przyniesione przez mnie zdjęcie z łaski obejrzał. Moich wyjaśnień w ogóle nie słuchał. Totalna ignorancja! Tak jak z problemem weszłam, tak z nim wyszłam. Muszę szukać pomocy gdzie indziej, bo niedługo to butów nawet nie założę. Czekałam na tę wizytę pół roku i naprawdę szkoda było tego czasu.

Pan doktor nawet mnnie dobrze nie zbadał. Sugerował się zdjęciem rendgenowskim sprzed dwóch lat. Wogóle mnie nie słuchał. Wizyta trwała max 5 min. Na silne bóle w stopie i ostrogi podpiętowe, które strasznie mi dokuczają zapisał mi żel i tabletki. Mało tego nie mogę zrealizować recepty, bo w aptece nie mogą jej odczytać. Czekałam na tę wizytę pół roku i wyszłam kompletnie bez niczego. Pierwszy raz spotkałam się z takim potraktowaniem przez lekarza i jestem tym zbulwersowana.

na problemy z kręgosłupem zapisał mi tabletki na żylaki

na problemy z kręgosłupem zapisał mi tabletki na żylaki

dzięki dr żyję,Inni ortopedzi w Poznaniu nie poznali się na moim przypadku raka kości.Dziękuję doktorze.