lek. med. Paweł Przesmycki

Internista, Lekarz rodzinny

Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ). Porady komercyjne umawiane indywidualnie. Cena: 80 zł.

Miałam do czynienia z doktorem tylko jako teleporada ale mogę polecić i to bardzo. Opisałam objawy i po chwili zapadła diagnoza plus dobrane leki, które po pierwszej tabletce przyniosły ulgę a po 3 dniach dużą poprawę zdrowia. Mimo, iż po 4 dniach po wykonanym teście na covid okazało się, że wynik był pozytywny czułam się dobrze i przeszłam czas kwarantanny spokojnie bez większych problemów. Dodatkowa teleporada tylko po to aby otrzymać leki na kaszel.

Dodatkowa teleporada tylko po to aby otrzymać leki na kaszel.

Pierwszy lekarz, którego w życiu spotkałam, który zasługuje na miano lekarza, bo reszta nigdy w życiu, w niczym mi nie pomogła. Człowiek myślący, potrafiący traktować organizm holistycznie, doszukuje się przyczyn choroby, robi badania, ma pojęcie o diecie i witaminach, nie przepisuje silne leki jak cukierki w celu zarobku- wręcz przeciwnie, zawsze analizuje taką konieczność. Jedyny lekarz, z którym lubię rozmawiać, który ma szersze pole widzenia i wyobrażenie o chorobach, potrafiący łączyć fakty. Nie ma typowo lekarskiej dumy- zwyczaju wywyższania się i obrażania, jak inni lekarze, gdy pacjent o coś dopytuje i ma swoje domysły. Zawsze do niego wracam po pomoc z wynikami badań, gdy "specjaliści" zawiodą.