lekarz Paweł Rajewski

2,6

ten lekarz zdarł ze mnie 300zl w kilka minut bo robil mi jeszcze usg i gastroskopie i nic mi nie pomogl nie polecam!

Bardzo sympatyczny lekarz,poświęcił dużo czasu na wywiad, by znależć przyczyny przewlekłej choroby i jak najlepsze rozwiązanie dla pacjenta, na miejscu USG /+80zł/. Polecam

Najgorszy lekarz na jakiego kiedykolwiek mogłam trafić. Podczas wizyty starał się być miły, do momentu kiedy powiedziałam, że bardzo boję się gastroskopii, wówczas mnie wyśmiał i powiedział "między nami jest jałowa rozmowa" i nie mamy o czym rozmawiać. Cała wizyta trwała ok minuty, oczywiście musiałam zapłacić 80 zł gdzie nie zostałam ani zbadana, ani nie zobaczył wyników badań, poczułam się tak jak by mnie wypraszał z gabinetu. Mimo tego poszłam go poprosić aby zrobił mi tą gastroskopie pod uśpieniem to powiedział że to będzie mnie kosztować 1000zł. We Wrocławiu w prywatnej klinice Endo-med za 300zł zrobiono mi to badanie przy pełnym uśpieniu, bez stresów i z bardzo miłym i profesjonalnym podejściem lekarzy. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ NIE POLECAM TEGO LEKARZA MOIM ZDANIEM ZALEŻY MU TYLKO NA PIENIĄDZACH !!!! Najgorsze jest to że słyszałam podobną opinię od kilku moich znajomych. Niestety u nas w mieście jest tylko dwóch gastrologów i z przymusu chorzy do nego chodzą.

najlepszy z najlepszych jakich znam.zawsze ma czas dla pacjenta i ogromne serce

najlepszy z najlepszych jakich znam.zawsze ma czas dla pacjenta i ogromne serce