Mam 21 lat, do doktora chodziłam regularnie przez 2 lata.. Przez cały ten czas mój stan zdrowia się pogarszał a ja wydawałam kolejne duże sumy na leki. W końcu trafiłam do innego lekarza, który pobrał ode mnie próbki do kilku badań laboratoryjnych, doktor Rzymski nie zrobił tego ani razu ani nawet nie zaproponował. Zniszczył natomiast moje naturalne środowisko bakteryjne i doprowadził tym samym do postępu choroby. Źle zdiagnozował też moją chorobę i zapisał leki, które wszystko pogorszyły..Jestem bardzo zawiedziona, dopiero po wizycie u innych lekarzy mam porównanie i mogę szczerze powiedzieć, że pan doktor Rzymski nie nadaje się dla osób z poważnymi chorobami, powikłaniami lub niezdiagnozowanymi przez kogoś innego problemami.ODRADZAM!!

Bardzo miły, kulturalny i kompetentny lekarz. Kojarzy pacjentki, co nie było takie oczywiste u mojej poprzedniej lekarki(16 lat byłam jej pacjentką). Zawsze szczegółowo wyjaśnia problem. Trafiłam do niego w 16 tygodniu zagrożonej ciąży - wszystkie badania (o których zapomniała moja poprzednia lekarka) zostały wykonane w ramach NFZ. Dzięki opiece Pana doktora poród i pobyt na Polnej to prawie przyjemność.

Najlepszy z ginekologów, bardzo pomaga przy problemach z ciążą, dokładnie diagnozuje problem z poronieniami, jest miły i jednocześnie konkretny, przygotowuje do zabiegów, badań. Dodatkowo koszt prywatnej wizyty jest dość przyzwoity. Zawsze można do doktora zadzwonić i dopytać w razie pytań lub wątpliwości. serdecznie polecam doktora, prawdziwy profesjonalista z zapałem do pomocy!

Dodatkowo koszt prywatnej wizyty jest dość przyzwoity.
Zawsze można do doktora zadzwonić i dopytać w razie pytań lub wątpliwości.
serdecznie polecam doktora, prawdziwy profesjonalista z zapałem do pomocy!

pomimo długotrwalego leczenia ,udało się w końcu zajść w ciążę ( z czego lekarz był zdziwiony) nie poinformował o konieczności brania kwasu foliowego.Kiedy w 8 tygodniu zapytałam o to to zdziwiony ,że go nie biore i nagle przepisał zdwojoną dawkę.Ostatnia wizyta u p.doktora była w 18 tygodniu ciąży po czym przez przypadek w 21 tygodniu udałam się na badanie do innego lekarza ,który poinformował mnie,że moje upragnione dziecko ma rozczep kręgosłupa i wodogłowie.

pan doktor poświęcił mi sporo czasu, bo mam złożony problem. ale zajał się i mężem i udało nam się po dłuższych staraniach zajść w ciążę. Był cierpliwy na wiele moich pytań, bo miałam już wielu lekarzy, ale ciąży było ani słychu ani widu. po leczeniu niepłodności bardzo byłam zadowolona z prowadzenia ciąży, z każdym problemem mogłam zadzwonić czy w razie czego podjechać i zbadał. mogę tylko polecić

Mogę z całym przekonaniem polecić tego lekarza, gdy chce się do niego chodzić prywatnie; poświęca dużo czasu, aby wszystko wyjaśnić. Jednak na NFZ, mało czasu poświęca pacjentce, wszystko jest szybko załatwiane, a żeby coś wytłumaczyć, umawia się na wizyty prywatne. Mimo to, najlepszy lekarz do jakiego udało mi się trafić, a przede wszystkim bardzo kompetentny!

Leczę się od 3 lat. starannie i kompleksowo bada, wyjaśnia, wypytuje i trafnie stawia diagnozę, znakomicie tłumaczy. Dr Rzymski to godny zaufania specjalista. J

Lekarz bardzo kulturalny, rzetelny, konkretny, delikatny. Bardzo trafnie postawił diagnozę, wszelkie badania były nieodpłatne, bądź ze skierowaniem i również darmowe. W razie problemów, bądź zapytań miło i wyczerpująco udzieli informacji również przez telefon. Polecam.

Polecam tego lekarza bardzo miły, kompetentny, ze spokojem wszystko tłumaczy, badania robi na NFZ.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Uprzejmy, kompetentny , szanuje czas pacjentek ( nie tkwisz w poczekalni godzinami ), zawsze odbiera telefony i pomaga.