Najlepszy z ginekologów, bardzo pomaga przy problemach z ciążą, dokładnie diagnozuje problem z poronieniami, jest miły i jednocześnie konkretny, przygotowuje do zabiegów, badań. Dodatkowo koszt prywatnej wizyty jest dość przyzwoity. Zawsze można do doktora zadzwonić i dopytać w razie pytań lub wątpliwości. serdecznie polecam doktora, prawdziwy profesjonalista z zapałem do pomocy!

Dodatkowo koszt prywatnej wizyty jest dość przyzwoity.
Zawsze można do doktora zadzwonić i dopytać w razie pytań lub wątpliwości.
serdecznie polecam doktora, prawdziwy profesjonalista z zapałem do pomocy!

Bardzo miły, kompetenty lekarz. Bardzo fachowo podchodzi do problemów, badania robi na kase chorych. Polecam

najlepsz doktor jakiego poznałam zaznaczyłam wszystkie pytania na zdecydowanie tak ale najwarzniejsze jest to ze doktor budzi moje zaufanie pozdrawiam

sympatyczny, tłumaczy wszystko co chce się wiedzieć, bada delikatnie i nie boli, usg ginekologiczne i piersi robi na miejscu. Wpadłam dodatkowo potem po przepisanie rzagubionej recepty, to nic nie chciał za wizytę. u poprzedniego zapłąciłabym od razu dodatkowo jak za wizytę.

naprawdę miły lekarz, spokojnie i rzeczowo, jestem mu bardzo wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez ciążę i poród. Nie żałuję że chodziłam do niego prywatnie, jak poleciła mi koleżanka

pan doktor poświęcił mi sporo czasu, bo mam złożony problem. ale zajał się i mężem i udało nam się po dłuższych staraniach zajść w ciążę. Był cierpliwy na wiele moich pytań, bo miałam już wielu lekarzy, ale ciąży było ani słychu ani widu. po leczeniu niepłodności bardzo byłam zadowolona z prowadzenia ciąży, z każdym problemem mogłam zadzwonić czy w razie czego podjechać i zbadał. mogę tylko polecić

Pan Doktor był bardzo obcesowy, widać było że nie ma ochoty pracować w ramach NFZ i na wszelkie sposoby (również straszenia różnymi chorobami, których na NFZ nie da sie wykryć) próbował przekonać do wizyty w jego gabinecie prywatnym... Bardzo złe wrażenie na mnie wywarł. Byłam we wczesnym stadium ciąży, a tylko mnie nastraszył. Nie był też delikatny przy badaniu.