lek. med. Paweł Teter

Endokrynolog, Ginekolog

Lekarz, któremu naprawdę ufam. Zawsze wysłucha, na spokojnie wszystko wytłumaczy. Ogromna wiedza i doświadczenie.

Kobiety w ciązy uważajcie!!! STRZEŚCIE SIĘ u tego lekarza leczyłam się 4 lata (zdawał się co wizytę mnie nie kojarzyć).skoro już go znałam i udało się zajść w ciąże zdecydowaliśmy że bedziemy się go trzymać. I to była najgorsza decyzja mojego życia. Już od samego początku lekarz zlekceważył moje ciśnienie. Miałam 140/180 stwierdził że jeszcze jest w normie i nie przepisał leków obniżających. Zlecał mi co miesiąc badania. W 28 tc ledwo do niego zaszłam. Miałam ciśnienie 150/180, byłam opuchnięta że prawie mi oczu nie było widać.lekarz stwierdził ze przy ...

Kobiety w ciązy uważajcie!!! STRZEŚCIE SIĘ
Już od samego początku lekarz zlekceważył moje ciśnienie. Miałam 140/180 stwierdził że jeszcze jest w normie i nie przepisał leków obniżających. Zlecał mi co miesiąc badania. W 28 tc ledwo do niego zaszłam. Miałam ciśnienie 150/180, byłam opuchnięta że prawie mi oczu nie było widać.lekarz stwierdził ze przy mojej nadwadze jest to normalne.
Badania które zrobiłam (póżniej okazało się że miałam już wtedy białkomocz) on stwierdził ze zaczynają się psuć i przepisał żelazo. Nie przepisał leków na obniżenie ciśnienia. wypuścił mnie z gabinetu, i w razie czego kazał iśc do internisty. Chociłam do niego prywatnie na Młynarską do Rentgenologów.

Ostatani raz byłam u niego w środę w 28 tc, wizytę ostatnią opisałam wyżej. Przy padaniu Ktg nie była sama się podnieść z kozetki ale nic nie powiedział.
w niedzielę 17.02 br trafiłam z ciśnieniem 150/200 do szpitala bródnowskiego. ledwo szłam, nieczuła ruchów dziecka. Myślałam ze obniżą mi ciśnienie i wyjzdę z patologii do domu. Niestety całą noc próbowano mi obniżyć ciśnienie już się nie dało. Lekarz jak mnie zobaczył na ostrym dyżurze przeżegnał się. Moje opuchlizny nie były większe jak podczas wizyty u pana doktora.
Miałam zatrucie ciążowe którego pan doktor nie stwierdził. Przy mojej nadwadze takie opuchlizny są normalne. Lekarze myśleli ze nigdzie nie chodziłam i dlatego byłam tak zaniedbana medycznie. Następnego dnia musiałam już mieć cc. dziecko urodziło się w 29 tygodniu na początku. dziecko ważyło 1300g. Miało infekcję, ale nie wiedzieli skąd bo mój lekarz nie zrobił cytologii.
Nikomu nie życzę tego przez co przeszliśmy i nadal przechodzimy mając chore dziecko. Jest to widoczny bład lekarski, moja położna żeby założyc mu sprawę ale na razie tą energię którą straciłabym na sprawach muszę wykorzystać na dziecko bo wymaga rehabilitacji i pomocy medycznej.

Najgorsze jest to że chodziłam prywatnie, płaciliśmy za to zeby było dobrze. Okazało się że pan doktor nie przepisywał mi leków na zajscie w ciążę tylko hormony nie wiadomo po co.
Karta ciązy była tak wypełniona że lekarze doczytać się nie mogli w szpitalu, dobrze że miała ze sobą oryginały badań.

Do szpitala przyjęto mnie z zatruciem ciążowym, nadciśnieniem indukowanym ciążą, białkomoczem i mięśniakiem surowicówkowym (czy coś takiego)
dziecko leżało prawie dwa miesiące w stanie ciężkim, przeszło jeszcze sepsę

Nie polecam !!!!!!! poszłam do niego z plamieniami w ciąży. Na słowa, że zrobiłam test ciążowy ( pozytywny) powiedział, że jestem w ciąży i na tym odniosłam wrażenie chciał skończyć. Po najzwyklejszym badaniu stwierdził, że to nie jest ciąża pozamaciczna i kazał przyjść za tydzień. Nie zdarzyłam - półtorej doby później wylądowałam w szpitalu z jak się okazało ciążą pozamaciczną. Jak u pozostałych dało się odczuć, że Panu się bardzo spieszy. Nigdy więcej.

Wizyty po łebkach - jakby Pan dr bardzo się spieszył i odniosłam wrażenie że pacjentki mu w czymś przeszkadzają... Przewraca oczami jak o coś spytam, nie zleca badań, nie pamięta swoich pacjentek (chodziłam do niego 2 lata - sama się sobie dziwię. W tym czasie zbadał mnie raz, nie zlecił żadnych innych badań mimo że biorę antykoncepcję regularnie od dłuższego czasu). Poszłam kontrolnie na wizytę do innego lekarza i już wiem jak takie wizyty powinny wyglądać. Nigdy więcej... Aha.. jeszcze jedna ciekawostka. Jak spytałam o Nuva Ring (mam problemy żołądkowe przy braniu doustnej antykoncepcji) to oczywiście poprzewracał oczami i stwierdził że takie metody stosuje się w karajach gdzie nie dba się o higienę osobistą ?! No comment..

Bardzo miły ,konkretny i rzeczowy lekarz.Wzbudza zaufanie, poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba,odpowiedział na każde moje pytanie, leczenie szybkie i skuteczne. Polecam każdemu.:)

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam !! Rzeczowy, uprzejmy, przepisuje badania, nie jak inni lekarze u których byłam odrazu bez badań chcieli leczyć !! :/ Potrafi także na uropie odebrać telefon i doradzić co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Jestem bardzo zadowlona z tego lekarza.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam !!
Jestem bardzo zadowlona z tego lekarza.

Byłam u tego lekarza kilka razy. Zmienił mi tabletki na (wydawałoby się) dobre, jako pierwszy miał odwagę zaproponować mi starszą generację a nie faszerował na zmianę Yazem i Yasminem, skutecznie wyleczył mi nadżerkę bez żadnych zabiegów. Uprzejmy, rzeczowy. No cud i miód normalnie. Gdyby nie... Byłam umówiona na godzinę 10:30. Zapisałam się przez internet, pani z rejestracji zadzwoniła do mnie i potwierdziła termin i godzinę. Przychodzę punktualnie, mówię kim jestem i do kogo przyszłam, wyciągam kasę a pani z rejestracji mówi mi, że lekarza nie ma. Dzwonili do mnie, "nawet ...

Byłam umówiona na godzinę 10:30. Zapisałam się przez internet, pani z rejestracji zadzwoniła do mnie i potwierdziła termin i godzinę. Przychodzę punktualnie, mówię kim jestem i do kogo przyszłam, wyciągam kasę a pani z rejestracji mówi mi, że lekarza nie ma. Dzwonili do mnie, "nawet pan doktor dzwonił OSOBIŚCIE do pani a pani NIE ODBIERAŁA!". No nie odbierała, na wykładach była to nie odbierała... Co się okazało? Doktor przyjmuje od godziny 8 i miał na rano zapisane trzy pacjentki (wizyty są co 15 minut) i potem miał dopiero mnie o 10:30 i dzwonił żebym przyszła wcześniej no bo ma dziurę. Nie dodzwonił się do mnie i polazł.
No cholera jasna! Byłam zapisana na 10:30 to o 10:30 mogę przyjść a nie wcześniej czy później! Poza tym nie dodzwonił się do mnie więc nadal obowiązywała ta godzina, na którą byłam umówiona!
Panie w rejestracji były na mnie oburzone, że jak śmiem nie odbierać telefonów od PANA DOKTORA (sorry, nie dawał mi numeru a z cyfr nie odczytałam kto do mnie dzwonił, nie robię w numerologii) i jakim prawem ja w ogóle jestem teraz mocno zdenerwowana!

Swoją drogą kiedyś chciałam się zapisać na podobną godzinę to rejestratorka dzwoniąc do mnie powiedziała, że wcześniejsze są wolne i lepiej zapisać się na wcześniejszą bo pan doktor tak woli. Ok, zapisałam się wtedy tak jak chciała ale myślałam, że coś mu wyskoczyło... Ale nie, pan doktor nie lubi czekać na pacjentki, po prostu.

1 trymestr ciazy. Pan doktor zapytal mnie o wage, ciśnienia nie zmierzyl, bardzo sie spieszyl. Nie dal mi skierowania na USG to ktore robi sie miedzy 11-14 tc- bo nie ma takiej potrzeby. W ciagu miesiaca bardzo popsula mi sie morfologia (czerwone krwinki i hematokryt ponizej normy) ale pan doktor powiedzial, ze DIETA nie ma znaczenia i powinnam jesc tak jak do tej pory. Przepisal mi lek, ktory jak sie okazalo 10 minut pozniej w aptece, nie jest juz w sprzedazy. Po wizycie od razu umowilam sie na kolejna.. u ...

Po wizycie od razu umowilam sie na kolejna.. u innego lekarza.

Pan doktor Teter ma bardzo dużą wiedzę lekarską, kieruje na konkretne badania. Mówi o swoich podejrzeniach, wytłumaczy wszystko. Bardzo duży szacunek w stronę Pana Doktora.

Byłam dzisiaj pierwszy raz u tego lekarza. Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie ( mam porównanie z innymi ginekologami).Jest on bardzo konkretny, dokładnie tłumazy działanie leków. Badanie nie było nieprzyjemne ( co chyba jest bardzo istone w ocenie ginekologa). Chętnie wrócę do tego specjalisty.Polecam.