dr n. med. Paweł Walaszek

Jestem bardzo zadowolono z wizyty u Pana Walaszka. Dokładnie i profesjonalnie podchodzi do opisywanych objawów dolegliwości. Prowadzi moją pierwszą ciążę, wyjaśnia tłumaczy i z chęcią poświęca czas. mimo że jest to wizyta na NFZ. Polecam

mam pytanie czy doktor tez na każdej wizycie kontrolnej robił wam badanie usg? słyszałam ze nie wolno tak często wykonywać tego badania i jestem bardzo ciekawa, a wizyty mam tak średnio co trzy tygodnie. Proszę o jakieś podpowiedzi. Tak to lekarz anioł-super jest!

Super czlowiek,spokojny rzeczowy i bardzo delikatny. Zawsze ma czas dla pacjenta i potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moją ciążę. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce, wszystko dokładnie tłumaczy. Anioł nie człowiek :) Wiem że ja i mój synek jesteśmy pod dobrą opieką. Polecam!!!!

Super lekarz.Prowadził moją ciążę. Mamy teraz ślicznego i zdrowego synka. Wizyty bardzo rzeczowe ale za każdym razem wiedziałam że zostałam dokładnie przebadana. Z cierpliwością odpowiada na każde pytanie.Dostępny przez 24h. Teraz jestem pod jego opieką i polecam to każdej kobiecie. Lepiej trafić chyba nie można

Lekarz jakich mało:-) Świetny lekarz,mam do niego 100% zaufanie,prowadził moje dwie ciąże ,zawsze gotowy udzielić odpowiedzi na nurtujące przyszłą mamę pytania a poza tym uprzejmy i rzetelny,

Polecam doktora. Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, uprzejmy. Mam do niego zaufanie. Wizyta przebiega w miłej atmosferze.

super fachowiec i człowiek. Dzięki Panu doktorowi mam śliczną zdrową córeczkę!!! polecam

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciąże, jest naprawdę bardzo delikatnym, uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Zawsze wysłuchał i rozwiewał wszystkie wątpliwości młodych przyszłych rodziców :) Naprawdę bardzo go polecam i doradzałabym rodzić w Pionkach bo opieka tam jest rewelacyjna. Bardzo uprzejme i troskliwe pielęgniarki.

Może jest i miły ale jest jedno duże ale moją mamę wyprowadził na tamten świat ziemię gryzie mama już pół roku właśnie dzięki doktorowi Walaszkowi bo się nie poznał na chorobie mama miała raka janików jak by w cześniej wykrył to może by żyła do dzisiaj a nie stety mama nie żyje już pół roku a mama co miesiąc była u niego na kotroli ah szkoda słów właśnie założyłam panu doktorowi sprawę w sądzie o zadość uczynienie żeby leczył a nie dobijał ludzi.