dr n. med. Paweł Walaszek

Wspaniały lekarz i człowiek. Uratował dziecko mojej siostry. I ja od lat chodzę do Pana Doktora Pawła. Polecam

to wspaniały lekarz. Uratował moją mamę. Polecam

to wspaniały lekarz. Uratował moją mamę. Polecam

Może jest i miły ale jest jedno duże ale moją mamę wyprowadził na tamten świat ziemię gryzie mama już pół roku właśnie dzięki doktorowi Walaszkowi bo się nie poznał na chorobie mama miała raka janików jak by w cześniej wykrył to może by żyła do dzisiaj a nie stety mama nie żyje już pół roku a mama co miesiąc była u niego na kotroli ah szkoda słów właśnie założyłam panu doktorowi sprawę w sądzie o zadość uczynienie żeby leczył a nie dobijał ludzi.

ten lekarz podobnie jak wiekszość ginekologów w pionkach to zwykły rzeznik, same komplikacje w ciazy i po porodzie, tak człowieka postrafią załatwic...

Bardzo dobry lekarz,interesuje się wszystkimi pacjentkami w równym stopniu a nie tylko 'swoimi'.Polecam

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Doskonale potrafi zatroszczyć się o pacjenta.

Bardzo dobry nie tylko lekarz, ale i człowiek.

Bardzo dobry nie tylko lekarz, ale i człowiek.