Ginekolog Położnik Pionki

Gabinet Lekarski Położniczo-Ginekologiczny

26-670 Pionki

Jestem bardzo zadowolono z wizyty u Pana Walaszka. Dokładnie i profesjonalnie podchodzi do opisywanych objawów dolegliwości. Prowadzi moją pierwszą ciążę, wyjaśnia tłumaczy i z chęcią poświęca czas. mimo że jest to wizyta na NFZ. Polecam

Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Zenon Płachta

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Rejonowy
ulica 15-Stycznia 1
26-670 Pionki

pan doktor Zenon Płachta jest najlepszym lekarzem i ordynatorem oddziału ginekologicznego serdecznie każdemu go polecam jest super lekarzem
pan doktor powie prawdę każdemu o jego zdrowiu i nigdy nie skłamie serdecznie go każdemu polecam

Opinia dodana przez: anna

Leśna 6/14
26-940 Pionki

Na wizytę poszłam w ramach umowy z NFZ, na cytologię i kontrolę po 2 latach od ostatniego badania. Po przekroczeniu progu dostałam pytanie co się stało że przyszłam. Czułam się jakby to była moja fanaberia że przyszłam na wizytę. Poprosiłam o skierowanie na USG piersi bo mam 35 lat a nigdy nie miałam tego badania. Pan doktor zapytał: a po co? Jest ogólna popularyzacja profilaktyki, a podejście lekarza jest wręcz odwrotne. Nie rozumiem tego. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Listkiewicz