Pediatra Dąbrowa Górnicza

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Była i jest świetną lekarką! każda ocena na 5+ kompetencje, kompleksowość oraz pełny profesjonalizm zintegrowany we wspaniałej, pełnej optymizmu i uśmiechu osobie doktor Wójtowicz, zawsze godnej polecenia!

Pani doktor towarzyszyła w chorobach mojej córce od dzieciństwa do dorosłości a w tej chwili towarzyszy mojemu dużo młodszemu synkowi i przez te wszystkie lata nigdy nie miałam nawet cienia wątpliwości, jest najlepszym lekarzem jakiego znam i którego bardzo brakowało mi gdy mieszkałam za granicą.

Opinia dodana przez: anetta

Przychodnia
Konstytucji 58a
42-520 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor posiada ogromną wiedzę. Jeśli chodzi o leczenie zawsze unika przepisywania leków, antybiotyków jeśli nie są one konieczne. Stara się nie 'faszerować' dzieci lekami- przede wszystkim daje rady domowego leczenia- dokładnie wytłumaczy co jeść, czego unikać podczas choroby. Nie przyjmuje pacjentów 'na odstrzał' - przepisac antybiotyk gdy nie jest się pewnym choroby, wpisac 2 tygodniowe leżenie w domu i do widzenia. Bardzo racjonalnie podchodzi do choroby. Nigdy się nie zawiodłam.

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor jest wspaniałym pediatrą, poświęca dużo czasu na małego pacjenta. Do Pani Doktor chodzę już 14 lat z synem i 7 z córką, nie zamieniałabym Pani Doktor na innego lekarza. Pani Doktor szczegółowo wyjaśnia leczenie oraz chorobę dziecka, jest uprzejma, uśmiechnięta, a przede wszystkim bardzo miła dla dziecka i dla rodzica, który nie zawsze ma powody do radości.
Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIĄ DOKTOR JOLANTĘ WÓJTOWICZ!!!

Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIĄ DOKTOR JOLANTĘ WÓJTOWICZ!!!

Opinia dodana przez: Joanna

Jomadent Centrum Zdrowia
3 Maja 40
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie
i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam

i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam

Opinia dodana przez: Bożena

Topolowa 10
41-303 Dąbrowa Górnicza

Serdecznie polecam Panią doktor! Leczymy u niej córkę z powodu astmy i do tej pory nie było zaostrzen!

Opinia dodana przez: Anna

NZOZ "Nowa Radiologia"
aleja Piłsudskiego 34/634
41-303 Dąbrowa Górnicza

Pani doktor jest zdecydowanie najlepszym lekarzem jakiego poznałam! Miła,uprzejma,zawsze uśmiechnięta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci,szczegółowo odpowie na pytania nurtujące pacjenta, zawsze trafnie stawia diagnozy. Polecam wszystkim serdecznie i oby więcej takich lekarzy z powołania.

Opinia dodana przez: Martyna

Skalskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Serdecznie Polecam Pana Doktora. Dzięki niemu moja córeczka, która urodziła się wczesniaczkiem ma wspaniałe dzieciństwo. Antybiotyk dostaje tylko wtedy kiedy jest to bezwzględnie konieczne, a nie dlatego że rodzice tak chcą. Swoją drogą magiczny syrop robiony od Pana Doktora dziala na moją córeczke idealnie, przeziębienie mija szybko a ona się nie męczy. Pan Doktor istotnie posiada ogromną wiedzę i jest na bieżąco z nowinkami mrdycznymi. Wcześniej chodziłam z córeczką do lekarki z przychodni która zaczyna wizytę od przepisania antybiotyku nawet na przeziębienie. Co do pozostałych opinii to jak mam być szczera wizyta jest naprawdę niedroga jak na takiego specjalistę, a jeśli rodzic uważa że jak płaci za wizytę to ma być tak jak on chce to może niech idzie na NFZ. Moim zdaniem Pan Doktor jest sympatycznym człowiekiem, wystarczy chwilę porozmawiać a nie wymadrzac się wiedzą zaczerpnięta z internetu.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Marchlewskiego 2b
41-300 Dąbrowa Górnicza

Znakomity pediatra. Poza jedną Panią doktor w Krakowie (która przyjmowała prywatnie) nikt nigdy nie poświęcił mnie i dziecku tyle czasu i uwagi. Kompetentny, słuchający uwag rodzica, autentycznie angażujący się w problem każdego leczonego dziecka (dzień po wizycie sam dzwonił, upewniał się, porównywał co bierze żona, która chorowała na podobną chorobę co dziecko etc. etc.)
Ogromnie żałuję, że już nie przyjmuje w Sosnowcu w Milowicach...

Ogromnie żałuję, że już nie przyjmuje w Sosnowcu w Milowicach...

Prywatny Gabinet Okulistyczny
Skibinskiego 1
41-300 Dąbrowa Górnicza

Polecam Pania Doktor Zbada dokładnie dziecko i nie ważne w jakim wieku jest Wytłumaczy dokładnie co dziecku jest i jak leki używać Antybiotyki wypisuje ostatecznie To mi sie podoba Jest niesamowicie uprzejmą lekarką Wyprowadziłam się z miasta i nie zmieniłam lekarza ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem :-) Już prawie 11lat chodze do Pani doktor z dwójką dzieci Pamietajcie trzeba mówić o wszystkich objawach dzieci to szybciej stwierdzi się co dziecku jest Często kilka chorób ma podobne objawy i można za pierwszym razem nie trafić na konkretną na którą jest dziecko chore To samo jest z lekami na jedno dziecko działaja a na drugie nie bo to zależy wszystko od organizmu Troche cierpliwości trzeba :-)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

Pediatrzy w mieście Dąbrowa Górnicza