Lekarze Pediatra

lekarz Katarzyna Faruga

Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor to lekarz z powołania,jednak przede wszystkim jest dobrym człowiekiem,który wsłuchuje się w pacjenta,tłumaczy i przede wszystkim poświeca swój czas i uwagę na dokładną diagnostykę.To lekarz,który współpracuje z dzieckiem w duchu porozumienia bez przemocy.Dla P.doktor dziecko jest człowiekiem, anie przedmiotem badań.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Kasia

Urszula Wyrwińska

ul. Piastowska
Gdańsk

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama
Opinia dodana przez: Elzbieta

dr n. med. Waldemar Gołębiowski

Ślężna 185a lok. 7
53-110 Wrocław

Mądrość, rozwaga, spokój, to cechuje doktora. Dla niego każdy pacjent jest wazny, lekarz z pasją. Polecam z całego serca. Wybitny fachowiec i do tego lubi dzieci i ich rodziców:), poświeca na kazdej wizycie tyle czasu ile potrzebuja rodzice, odpowiada na każde pytanie ( twierdzi, że nie ma głupich pytań), darzymy go ogromnym zaufaniem,zawsze oddzwoni, wysle sms, interesuje sie swoimi pacjentami.

lekarz Halina Gryglicka

Cyprysowa 1
02-265 Warszawa

Byliśmy dopiero dwa razy u Pani doktor ale jestem pod wrażeniem kompetencji! za pierwszym razem była trzecim lekarzem który Oglądał dziecko i jako jedyna odrazu postawiła trafna diagnozę oraz dała skuteczne leczenie , wczorajsza wizyta Równiez mnie zachwyciła , po Jednym dniu ponownie widzę ogromna poprawę u dziecka . Bardzo bardzo polecam oby było więcej tak dobrych lekarzy
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Katarzyna Rusek

Przychodnia nr.1
legionowo
05-120 Legionowo

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam
Opinia dodana przez: awesok@gmial.com

lekarz Wanda Zegarek

Pulmonolog, Pediatra

PRIMET
82-200 Malbork

Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Zawsze pomoże, doradzi. Wspaniała osoba. Stara się w pierwszej kolejności stosować leki z naturalnym składem i nie daje antybiotyków od razu na wszystko jak niektórzy lekarze.

lekarz Grzegorz Mazurek

SPZOZ Szpital Powiatowy
12-200 Pisz

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Pomogl nam gdy synek przechodził potocznie zwana 3 dniowke. Dokładnie wytłumaczył co należy robic, co podac dziecku gdy wymiotowalo i miało biegunkę. Dzięki konsultacji Pana Doktora synek szybko doszedł do siebie.
Opinia dodana przez: Joanna

prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora. Uratował moją laktację, o wszystko wypytał, wszystko dokladnie wytłumaczył. Jestem zachwycona, spokojna i wdzięczna 😊 Bardzo dziękuję panie doktorze.
wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.

lekarz Barbara Laskowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Szwedzka 20
22-400 Zamość

Prawdziwy lekarz. Dziś rzadkość. Przyjęła maluszka, zdiagnozowała, przepisała leki dokładnie tłumacząc co i jak, a co najważniejsze - od razu pozytywne efekty. Widać, że w przypadku pani doktor powołanie idzie w parze z wykształceniem.
Opinia dodana przez: Maciej
Zgadzam się, że to lekarz z powolania, ale i z zasadami, co ja akurat sobie cenię :). Ma świetne podejście do dzieci, badania są zawsze spokojne i dokładne, więc dzieci bez strachu chodzą na wizyty. Rodzicom wszystko dokladnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Kiedy moje dziecko miało bardzo zawyzone wyniki pani doktor sama do nas zadzwoniła i poprosiła o wizytę. Sama też bardzo pomogła w podjeciu dalszego leczenia w innych placówkach.

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny
Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce. Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

lekarz Maria Styka

tel. kom. 608-440-319
Niemcewicza 2e/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ciepła , miła kompetentna Pani doktor. Dokładnie wykonuje badanie , słucha uważnie, tłumaczy dokładnie i wizyta przebiega bez pośpiechu.zawsze trafia z diagnoza a leczenie u nas zawsze było w punkt. Z czystym sumieniem mogę poleciec Panią Doktor bo mało jest teraz tak dokładnych i kompetentnych lekarzy .
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Katarzyna Jungowska

Niedżwiednik
Gdańsk

Wspaniała ,ciepła o niesamowicie wielkim sercu .Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam tak cudownego lekarza .Zajmuje się moją mamą od ponad roku i w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.W pełni zajmuje się chorym ,bada dokładnie ,wszystko wytłumaczy ,jest uśmiechnięta i tu się czuje,że Lekarz jest całkowicie oddany pacjentowi.W naszej smutnej ,szarej rzeczywistości ,kiedy wiemy jaka jest sytuacja w służbie zdrowie ,kiedy rzadkością jest tak cudowny kontakt lekarza ...
Opinia dodana przez: Bożena Hebel

dr Jolanta Herzog

Internista, Pediatra

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjentow w kazdym wieku, nie boi sie wypisywac skierowan na badania jesli ma jakies watpliwosci. Panią doktor uwielbiam ja, moje dziecko a takze moj dziadek :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Kalinowska-Michalak

Anestezjolog, Pediatra

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Super kobieta ;) takiego lekarza jak pani doktor nigdy nie bedzie!! Jest najlepsza!! Leczyla mnie a teraz moje dzieci super :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Zofia Kopeć

FORMIKA
UL.PILCZYCKA
Wrocław

Pani doktor doskonała pod każdym względem. Chodziłam z córką przez 3 lata i nie było sytuacji żeby Pani doktor nie pomogła. Kobieta zna się na rzeczy, jest konkretna, uprzejma i wie co robi. Z powodu przeprowadzki bardzo żałuję, że nie mogę dłużej korzystać z pomocy tego lekarza. Polecam tą Panią doktor wszystkim, którzy szukają dobrego pediatry. Pozdrawiam Kasia.

lekarz Paweł Paszkowski

Ostrów Wielkopolski

Znakomity kontakt z dzieckiem. Wiedza dla rodzica doskonale i w szczegółach podana przez pana doktora pozwala czuć się bezpiecznie. Trafna diagnoza! Leczenie udane i szybki powrót dziecka do zdrowia. Gorąco polecam!!

lekarz Jarosław Gruszka

Multimedica, ul.Zakrzowska 19A, Wrocław
Drobuta 3
Wrocław

Dr Gruszka zasługuje na więcej niż tylko szacunek. To godny zaufania specjalista, który wyleczyl naszą córeczkę z choroby, jako jedeny zrobił rozpoznanie ,a zapalenia oskrzelików nie stwierdził nikt z lekarzy z całego Kępna. Nasze dziecko było źle leczone różnymi lekami, antybiotykami, a nawet raz próbowano zalecić zastrzyki, przez które mogło dojść do bardzo groźnych konsekwencji zdrowotnych. Miły, sympatyczny, a przede wszystkim mądry, oczytany i kompetentny człowiek. Konsultacje pozwoliły nam na ...
Opinia dodana przez: enter00

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Syn jest pod opieką Pani Doktor od dawna. Jest Dzieckiem bardzo chorowitym, więc często odwiedzamy naszą Dr Izę. Ogromna wiedza, cudowne podejście do Małego Pacjenta, ale również do Rodzica. Cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zostawi z problemem. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i troskę o mojego Syna. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Dorota