Lekarze Piaseczno

Psycholog

VIVARIUM Centrum Rozwoju i Terapii
Puławska 11
05-500 Piaseczno

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, już wiem co mam robić. Atmosfera wspierająca i życzliwa. Pani psycholog bardzo kompetentna
Opinia dodana przez: A.M
                                       lekarz Aneta Zalewska

lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Super lekarz z powołaniem .Do tego przemila i pozytywnie nastawiona do dzieci.Polecam bardzo bo to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam .
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Jolanta Mętrak

lekarz Jolanta Mętrak

Internista, Diabetolog

05-500 Piaseczno

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ortopeda
                                       dr n. med. Maciej Luterek

dr n. med. Maciej Luterek

05-500 Piaseczno

Swietna komunikacja, rzeczowe tlumaczenie i wyjasnienie schorzenia bardzo dobre podejscie do pacjenta Kompleksowy harmonogram leczenia .
Opinia dodana przez: Jerzy
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ginekolog
                                       lekarz Dariusz Rajski

lekarz Dariusz Rajski

05-500 Piaseczno

bardzo dobry, uprzejmy lekarz. Super poprowadził moją pierwszą ciążę. Kompetentny i delikatny. Bardzo polecam
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Małgorzata Zaraś

lekarz Małgorzata Zaraś

05-500 Piaseczno

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Urolog
                                       dr Dariusz Kraśniewski

dr Dariusz Kraśniewski

Urolog

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Wszystko wytlumaczy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wszystkim gorąco polecam. Zenon Nóżyński.
Opinia dodana przez: ZENON
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Wenerolog
                                       dr Agnieszka Chmielewska

dr Agnieszka Chmielewska

Wenerolog, Dermatolog

05-500 Piaseczno

Od dwóch lat mam różne problemy skórne. Byłam już u czterech dermatologów, stosowałam zgodnie z zaleceniami wiele leków dermatologicznych, jednak nie przyniosły one pożądanej poprawy. Pani doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała moje dolegliwości, a leki, które mi przepisała, już przyniosły mi ulgę. Spodziewam się, że po wykonaniu badań dostanę skuteczną terapię. Jestem zadowolona, że trafiłam do dr Chmielewskiej i pewna jestem, że poradzi ona sobie z moimi problemami. Bardzo ...
                                       lekarz Barbara Rowińska

lekarz Barbara Rowińska

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.
Opinia dodana przez: Marian
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jacek Naumiuk

Radiolog

Kwiatowa 2
05-501 Piaseczno

Najlepszy radiolog jakiego spotkałam.Nie bał się podważyć opinii jednego znanego profesora ,no i miał rację. Zawdzięczam mu duuuuzo spokoju ,zdrowie i przefajną atmosferę badania. Do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach. M
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Magdalena Hałasa

05-500 Piaseczno

Od paru lat jestem pacjentką Pani Doktor. Moje pełne zaufanie budzi Jej profesjonalizm i dokładność. Spokojne i bardzo życzliwe podejście daje osobie takiej jak ja - z poważnym problemem okulistycznym - nadzieję na uratowanie w miarę przyzwoitej zdolności widzenia. Dla mnie Pani Doktor jest po prostu bardzo dobrym lekarzem. Serdecznie Pani dziękuję.
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Laryngolog
                                       lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ginekolog
                                       lekarz Paweł Tomasik

lekarz Paweł Tomasik

05-500 Piaseczno

Miły, empatyczny, delikatny. Czułam się zaopiekowana i zrozumiana. Kompleksowe podejście z wyczerpującym tłumaczeniem.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Edward Mickielewicz

05-500 Piaseczno

Dwie operacje na tą samą nogę i obie partactwo..Pierwsza w 2018 roku na NFZ.Puściła śruba.Operacja nie wykonana prawidłowo.Umowa z NFZ przewiduje kompleksową operację.Czyli palucha koślawego i pozostałych krzywych palcy.Czego pan doktor nie zrobił.Twierdząc najpierw,że same się wyprostują.Potem nie mając argumentów stwierdziłł,że NFZ nie przewiduje takiej operacji.Co było nie prawdą.Po walce o swoje prawa doktor wraz z zarządem zdecydował się na poprawkę,ale tylko palucha.Operacja odbyła się w 2019 roku po najmniejszych ...
Opinia dodana przez: Jolanta
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

05-500 Piaseczno

Pani Doktor wyprosila mnie z wizyty, która miała odbyć się w Piasecznie na fabrycznej na NFZ, ponieważ jestem nie zaszczepiona. Podczas krótkiej wymiany zdań była bardzo niemiła, arogancka, mówiła cały czas podniesionym tonem wręcz krzycząc. Zapytała mnie nawet czy chce umrzeć skoro się nie szczepie. Chociaż cel wizyty był wiadomo zupełnie inny, Pani doktor pytała tylko o szczepienie, które przypominam jest cały czas DOBROWOLNE. Ta pseudo lekarka zapomniała, że bierze ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Monika Rosa

Ortodonta

Centrum Medyczne Damiana Piaseczno
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w ...
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Tomasz Rabiński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Centrum Medyczne Damiana Piaseczno
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Konkretny, doświadczony i profesjonalny chirurg. Uczciwe podejście, bardzo dobra atmosfera podczas zabiegów. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja