lekarz Piotr Białecki

3,9

Na początku wydawał mi się super. Po 6 latach współpracy pora ją zakończyć. Może nie zrobił mi jakiejś znacznej krzywdy, szczęśliwie doprowadził do końca 2 ciąże ale za bardzo lubi pieniądze - częste wizyty, przepisywanie leków, wizyty kontrolne z wynikiem z posiewu bez badania zawsze pełno płatne, nowa recepta na inny lek i tak w kółko. Chcąc się ratować w takiej sytuacji czasem udawało mi się dostać na wizytę w ramach NFZ ale podczas takiej wizyty pan doktor nie znał mnie, nawet nie patrzył w moją stronę, jakby obrażony, że ...

Na początku wydawał mi się super. Po 6 latach współpracy pora ją zakończyć.
za bardzo lubi pieniądze - częste wizyty, przepisywanie leków, wizyty kontrolne z wynikiem z posiewu bez badania zawsze pełno płatne, nowa recepta na inny lek i tak w kółko. Chcąc się ratować w takiej sytuacji czasem udawało mi się dostać na wizytę w ramach NFZ ale podczas takiej wizyty pan doktor nie znał mnie, nawet nie patrzył w moją stronę, jakby obrażony, że przychodzę nie jak zwykle do gabinetu prywatnego. Gabinet prywatny nie daje pacjentce poczucia wygody ani intymności.

Bardzo dobry lekarz. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Na podstawie tego co słyszę od koleżanek o innych lekarzach to chyba jeden z nielicznych ginekologów w Płocku, który przed podjęciem leczenia zleca badania takie jak posiew czy poziom poszczególnych hormonów, nie leczy w ciemno. W miarę możliwości pomaga to załatwić bezpłatnie, "na fundusz". Pilnuje terminowości takich badań jak cytologia czy mammografia. Podczas badania bardzo delikatny. Minus daję za kwestię finansową, tzn. za każdą dodatkową usługę pan doktor każe sobie dopłacać, np. za cytologię, za usg. Zwolnienie w ciąży wystawia max na 3 tyg a z tego co słyszę o innych lekarzach to wystawiają na 4 tyg, cytologia jest w cenie wizyty, usg często też a u tego pana niestety nie.

Ogólnie rzecz biorąc lekarz bardzo dobry. Mam tylko jedno zastrzeżenie - koszt wizyty jest baaardzo wygórowany w porównaniu do tego co lekraz oferuje w swoim gabinecie. Chodzi mi mianowicie min. o aparat usg - bez możliwości robienia zdjęć czy nagrywania na dvd (co najwyżej VHS!!!!) a wiadomo, każda kobieta w ciąży chce mieć jak najwięcej pamiątek tego typu. Niestety pomimo iż lekarz dolicza 50 zł za badanie usg (czyli razem 150 zł) ciężarna nie może liczyć na żadną formę uwiecznienia tak ważnej i pięknej chwili. Poza tym ogólnie cały gabinet jest dość "biedny", tzn. kiepska poczekalnia jak również cała lokalizacja gabinetu. Fotel to chyba pamięta czasy Gierka albo i jeszcze starsze. Naprawdę uważam, że przed wystawieniem tak wysokiej ceny za wizytę należałoby wziąc pod uwagę również ten aspekt. Płacę - wymagam.

Jak najbardziej polecam tego lekarza, szczególnie tym kobietą które maja problemy z zajściem w ciąże. Ja sama miałam taki problem długo nie mogłam zajść w ciążę, a jak w nią zaszłam, to poroniłam i wtedy trafiłam do dr Białeckiego.Zaczął działać od razu, szereg badań,tabletki. I to zaowocowało ciążą i piękną zdrową córką. która w tej chwili ma 2,5 roku.Także dzięki temu lekarzowi mogę cieszyć sie z bycia mama:)

ceny wizyt prywatnych: 100zł ogolna wizyta, 120zł z cytologią, 150zł z USG. Lekarz godny polecenia.

ceny wizyt prywatnych: 100zł ogolna wizyta, 120zł z cytologią, 150zł z USG.
Lekarz godny polecenia.

Prawdziwy lekarz. Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny.

Prawdziwy lekarz. Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny.

Nigdy nie narzekałam na Pana doktora a i teraz po mojej dłuższej nieobecności u niego jestem baardzo pozytywnie zaskoczona. Bardzo dokładnie wytłumaczył mi moją dolegliwość, wykonywał wszystkie niezbędne badania aby tylko na pewno potwierdziły się jego przypuszczenia, a no i sprzęt do USG w końcu nowocześniejszy.

Wizytę przeżyłam baaardzo negatywnie. Z podejrzeniem nowotworu trafiłam, więc może to spotęgowało moje uczucie poniżenia, które zaczęło się już od poczeklani: ohydnie. Czuje się tam człowiek jak na zapleczu czegoś brudnego, tak nie godnie. w gabinecie też pożal się panie komfort dla nas, kobiet. Poza tym mało sympatycznie, mrukliwie, burkliwie, nie polecam

Zdecydowanie polecam Nie ma lepszego lekarza niż dr. Białecki. Prowadził moją ciążę, zawsze odpowiadał na wszystkie pytania, kiedy coś się działo zawsze można było na niego liczyć. Nadal jestem jego pacjentką, każdemu polecam :)

Bardzo dobry lekarz. Konkretny. Specjalizuje się w trudniejszych przypadkach, np. kłopoty z zajściem w ciążę. Kompleksowo podchodzi do problemu. Szczegółowo omawia planowany przebieg leczenia. Nie wyciąga pieniędzy. Dzięki niemu wiele kobiet ma dzieciaczki :-)POLECAM GORĄCO! Przyjmuje też w ORLEN Medica i w szpitalu na Winiarach.