lekarz Piotr Białecki

NIESTETY JA NIE POLECAM TEGO LEKARZA, WYKONAŁ MI OPERACJĘ PO KTÓREJ MOJE MACIERZYŃSTWO ZOSTAŁO PRZEKREŚLONE. POMIMO, ŻE PO OPERACJI LECZYŁAM SIE U NIEGO DŁUGI CZAS PRYWATNIE TWIERDZIŁ ZE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU A WCZORAJ OD INNEGO LEKARZA DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE NIE MAM SZANS NA NATURALNE ZAPŁODNIENIE. NIE TŁUMACZYŁ NICZEGO, BADAŁ I BRAŁ NALEŻNĄ MU ZAPŁATĘ.

Zdecydowanie polecam Nie ma lepszego lekarza niż dr. Białecki. Prowadził moją ciążę, zawsze odpowiadał na wszystkie pytania, kiedy coś się działo zawsze można było na niego liczyć. Nadal jestem jego pacjentką, każdemu polecam :)

Ogólnie rzecz biorąc lekarz bardzo dobry. Mam tylko jedno zastrzeżenie - koszt wizyty jest baaardzo wygórowany w porównaniu do tego co lekraz oferuje w swoim gabinecie. Chodzi mi mianowicie min. o aparat usg - bez możliwości robienia zdjęć czy nagrywania na dvd (co najwyżej VHS!!!!) a wiadomo, każda kobieta w ciąży chce mieć jak najwięcej pamiątek tego typu. Niestety pomimo iż lekarz dolicza 50 zł za badanie usg (czyli razem 150 zł) ciężarna nie może liczyć na żadną formę uwiecznienia tak ważnej i pięknej chwili. Poza tym ogólnie cały gabinet jest dość "biedny", tzn. kiepska poczekalnia jak również cała lokalizacja gabinetu. Fotel to chyba pamięta czasy Gierka albo i jeszcze starsze. Naprawdę uważam, że przed wystawieniem tak wysokiej ceny za wizytę należałoby wziąc pod uwagę również ten aspekt. Płacę - wymagam.

Prawdziwy lekarz z powołania!!! Posiada niesamowitą wiedzę, jest bardzo sympatyczny. Jak dla mnie to pełen profesjonalizm!!! Dzięki Niemu mam zdrowego synka!!!

Dr Białecki prowadzi moją drugą ciąże, wszystko dokładnie tłumaczy , jest bardzo miły, zawsze można do niego dzwonić z pytaniami polecam.

Lekarz na piątke. Więcej nie trzeba mówić. :)

Lekarz na piątke. Więcej nie trzeba mówić. :)

Bardzo dobry lekarz. Konkretny. Specjalizuje się w trudniejszych przypadkach, np. kłopoty z zajściem w ciążę. Kompleksowo podchodzi do problemu. Szczegółowo omawia planowany przebieg leczenia. Nie wyciąga pieniędzy. Dzięki niemu wiele kobiet ma dzieciaczki :-)POLECAM GORĄCO! Przyjmuje też w ORLEN Medica i w szpitalu na Winiarach.