2,7
2,4
2,4
2,5

Masakra! Wizyta trwała może jakieś 15 minut, chociaż przynajmniej 5 zajęło wpisywanie numeru pesel i innych danych w system. Doktor w ogóle nic nie tłumaczy, rzuca jakieś zagadkowe hasła a na pytania odpowiada pytaniem lub jakimś niby żartem, ja nie wiem czy gabinet lekarski to jest dobre miejsce na ironię. Dodatkowo źle postawił diagnozę, przepisał mi leki których nawet nie mogę brać (okazało się po KUPIENIU drogiego leku i przeczytaniu ulotki W DOMU) bo szanowny pan doktor nie udzielił żadnych informacji co to za lek i nie przeprowadził nawet wywiadu przed przepisaniem czegoś co poważnie wpływa na zdrowie i mogłoby doprowadzić do poważnych powikłań.... Na szczęście znalazłem innego lekarza który przynajmniej zajął się moim problemem na powaznie. W cenie 250 zł za 10minutowe posiedzenie bez konkretów polecam szukać kogoś innego.

Stanowczo odradzam korzystania z usług tego specjalisty, trzeba mu przyznać że na jedynym co się zna to naciaganiu pacjentów a robi to tak że leczyć w taki sposób żeby nie wyleczyć, a żeby klient wracał na wizyty i płacił bez końca. Osobiście korzystałem z jego usług od ponad roku i wydałem parę tysięcy złotych. Gdyby rok wcześniej zajął się mną odpowiednio przyjrzał się mi bardziej już dawno miał bym to za sobą, ale tak jak pisałem wcześniej, jemu nie zależy na wyleczeniu a leczeniu i dawaniu chwilowych nadzieji. Przez takich jak on ludzie tracą zaufanie do lekarzy. Tacy lekarze zachowują się jak typowi mechanicy w stylu: Będzie Pan zadowolony, ma Pan gwarancję do bramy a potem się nie znamy. Tak dokładnie wyglądała ostatnia wizyta u tego lekarza, gdy stwierdził u mnie pewne schorzenie skóry stwierdził że tylko laser pomoże który będzie kosztował 1500zl (rok wcześniej też tyle wydałem na to samo), po raz drugi dałem mu się namówić, powiedział że to pomoże i że kolejna wizyta będzie kontrolna gratis, umówiłem się z nim na wizytę kontrolną za dwa tygodnie ale niesty z powodów wyjazdu lekarza pani z recepcji dwa razy przkladała wizytę i zjawiłem się po ponad miesiacu na wizycie. Oczywiście o wszystkim zapomniałem że wizyta ma być darmowa, nawet prubował zwalić na mnie winę że gdybym był wcześniej to bym miał gratis a teraz to już za późno, ale jakoś udało to się wykłucić, ale to i tak nic bo stwierdził że zabieg trzeba poprawić i będzie kosztował 750zl, co już mnie dobiło psychicznie i dałem sobie z nim spokój bo ewidentnie próbował zrobić siebie ze mnie stałego klienta aż do śmierci. Używa psychologicznych zagrywek typu że dane schorzenie może doprowadzić do raka bo wie że gdy człowiek to usłyszy to zrobi wszytko aby do tego nie doszło i zapłaci każda cenę.

Widzę, że i tutaj opinie są podzielone. Ja na szczęście należę do tych osób, które są bardzo zadowolone z leczenia Dr Bojko. Jestem jego pacjentka od kilku lat, jako jedyny potrafił wyleczyć mnie z łuszczycy, leczyłam się u doktora na alergie oraz usuwałam pieprzyki. Zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie. Jeżeli chodzi o problemy skórne to nie ma dla mnie innego lekarza w okolicy. Według mnie jest to człowiek z ogromną wiedzą i prawidłowym podejściem do pacjenta. Zawsze opowie o chorobie, wyczerpie temat. To prawda, że doktor się ceni, ale to w pełni zrozumiałe przy jego kompetencjach.

to 1 z najgorszych dermatologów byłam z 2 letnią córeczka na wizycie zakazał czekolady nabiału cytrusów pobrał próbki do badania po 10 minutach już miał wynik grzybica skóry ( z czego inny dermatolog sie śmiał w jaki sposób on tego dokonał bo na wynik taki trzeba troche poczekać) nazapisywał mase leków po w tym jakieś szamponyna grzybice do kapieli po 7 dniach z dzieckiem była tragedia skóra schodziła z całego ciała a on na to ze widzi poprawe dobrze że była to moja ostatnia wizyta u tego lekarza ODRADZAM DLA DZIECI TEGO LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam u Pana doktora z synkiem na prywatnej wizycie. Oprócz standardowej opłaty 100zł za wizytę, dodatkowo trzeba zapłacić 20zł za badanie próbki pod mikroskopem. Za to pierwszy minus. Synek miał plamę na szyi co Pan doktor zdiagnozował(po badaniu próbki pod mikroskopem) jako BIELACTWO! Szok i niedowierzanie.Plama zeszła całkowicie po Clotrimazolum i bielactwem nie była. NIE POLECAM!!!

nie polecam !!!! do dzisiaj mamy problemy z dzieckiem po leczeniu doktora alergia się nasiliła doktor stwierdził ze to swierzb dziecko trafiło do szpitala i to na bardzo długo kiwali tylko głowami poprostu rozdrażnił alergię jeszcze bardziej z dwóch strupów wysypane całe ciało i tylo słowa doktora jeśc brokuły!!szkoda słów

bardzo ogólne podejscie do pacjenta, przepisanie najsilniejszych lekow bez uwagi na ewentualne skutki uboczne.

Zdecydowanie odradzam - traktowanie pacjenta przedmiotowo, droga wizyta, doktor traci czas swoj i pacjenta. Mimo 2miesieczych konsultacji stan skory nie poprawil sie. Zdaje sie przepisywac leki ze wzgledu na rozreklamowanie ich a nie ze wzgledu na dobro pacjenta.

Byłam u niego chwilę, max 10 minut ( w międzyczasie wpadł do gabinetu jakiś facet) i tak czekałam z 5 minut jak dr wróci z rozmowy "biznesowej". Leki przepisał mi drogie, aczkolwiek skuteczne. Szczerze czułam się dość skrępowana, gdyż miałam wrażenie, że lekarz mną gardzi ze względu na moją chorobę. Daj kasę i spadaj. Zdecydowanie nie polecam.

poddałam się zabiegowi skleroterapii - efekt tragiczny i powikłania, nie polecam Pana doktora do tego rodzaju zabiegu