dr n. med. Piotr Bruszewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Bardzo w porządku. Miły, profesjonalny, dobry lekarz, no i przystępne ceny..

Bardzo w porządku. Miły, profesjonalny, dobry lekarz, no i przystępne ceny..

Lekarz polecony mi, prowadził moje dwie zagrożone ciąże.Odpowiada na wszystkie postawione problemy, możliwa obecność męża na wizycie.

totalny brak etyki lekarskiej, pacjentka jest traktowana jak kolejne 150 za wizytę, jest niecierpliwy, ciągle podkreŚla, ze na korytarzu czekają następne pacjentki, jeŚli macie płacić wizytę to nie ten adres. ODRADZAM.

W Gabinecie dr.Bruszewskiego czuję się NAJWAŻNIEJSZA. Jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale też CZŁOWIEKIEM. Gorąco polecam tego lekarza. Marta.

Był moim lekarzem prowadzącym kiedy rodziłam dwie moje córki i jeśli kiedykolwiek one będą w ciąży to polece im Dr. Bruszewskiego. 100% zadowolenia:)

Z pełnym przekonanniem mogę polecić dr Bruszewskiego - jako jedyny zdecydował się mnie przyjąć gdy na poczatku ciąży pojawiły się krwawienia /reszta lekarzy kazała poczekać 2 tygodnie - bo wszystko samo sie rozwiąże/. Pomimo faktu poronienia /późno trafiłam do lekarza/ prowadził moją drugą ciążę - podejście do pacjenta, obsługa rewelacyjna.

Leczę się na niepłodność od roku u Dr. Bruszewskiego, jak na razie bez efektu :(

Ja również jestem w 100% zadowolona, prowadził moją zagrożoną ciążę od samego początku, był przy porodzie, polecam

Bardzo kompetentny specjalista, jestem jego pacjentką niezmiennie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, poleciłam dr kilku moim koleżankom i każda z nich ma bardzo pozytywną opinię o Nim.