dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

2,6
2,2
2,6

Lekarz bardzo niemiły, niegrzeczny, nie kontaktowy. Nie chciał zlecić prostego badania (usg) mimo historii onkologicznej i wyraźnego zalecenia (od lekarza z innego miasta) kontrolowania guza.

Wielka szkoda, że Pan doktor odchodzi z Włocławka. Jest to najlepszy onkolog jakiego znam. Nie rozczula się nad pacjentami ale jest konkretny i wie co robi. Jestem już po operacji i serdecznie dziękuję :) W większych miastach jest równie szanowany. Dziękuję w imieniu pacjentów za pobyt w naszym mieście

Jestem dziś po wizycie u tego niby-doktora.Chcecie leczyć swoich bliskich,chcecie dać im nadzieję-o szansy nie wspomnę-unikajcie tego pajaca!!! Dla niego jest tak_ "nie będę operował,nie warto operować,nie ma sensu operować...znajdziecie pewnie takich lekarzy,którzy podejmą sie leczenia....(ale nie on!!!)."Leki przeciwbólowe???-kupcie apap-jest bez recepty.Nie wazne,ze chory umrze teraz.Co za róznica,że przy leczeniu może żyć jeszcze 2 lata?!Skoro i tak umrze,tak?Dlatego nie warto leczyć i niech umiera teraz???!!!Aaa i jeszcze jedna porada "lekarza"-"jak będzie bolało,to nie biegajcie od lekarza do lekarza,bo to będzie bolało coraz mocniej,tak juz będzie.Do tego stwierdzenie,ze jest to rak ...

Dla niego jest tak_ "nie będę operował,nie warto operować,nie ma sensu operować...znajdziecie pewnie takich lekarzy,którzy podejmą sie leczenia....(ale nie on!!!)."Leki przeciwbólowe???-kupcie apap-jest bez recepty.Nie wazne,ze chory umrze teraz.Co za róznica,że przy leczeniu może żyć jeszcze 2 lata?!Skoro i tak umrze,tak?Dlatego nie warto leczyć i niech umiera teraz???!!!Aaa i jeszcze jedna porada "lekarza"-"jak będzie bolało,to nie biegajcie od lekarza do lekarza,bo to będzie bolało coraz mocniej,tak juz będzie.Do tego stwierdzenie,ze jest to rak 4 stopnia,gdzie na badaniu hist-pat napisane,ze jest 2 stopnia!No i rada dla tego niby-lekarza bez kultury-nie grzebie sie w nosie przy ludziach i nie dmucha nosem bez chusteczek.
Unikajcie gościa!!! Krzysiek

Witam. Jestem pacjentką pana doktora Cisowskiego.Bardzo podoba mi się jego podejście do pacjenta jest rzeczowe i konkretne.Bardzo wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.Bezpośredni.Interesuje sie dalszymi losami pacjenta.Perfekcjonista w swoim zawodzie.Lekarz z powołania. Pacjentka z Bydgoszczy Mariola.

Widzę, że nikt się nie podpisał, ciekawe dlaczego? Myślałam, że to tylko moje odczucie o traktowaniu chorych jako zła koniecznego. Może to i prawda że lekarz ma leczyć a nie głaskać ale pan doktor jest onkologiem i ma kontakt z chorymi dla których diagnoz rak oznacza wyrok więc po co ich jeszcze dobijać hamstwem i obscesowścą? Może jako dr nauk med. zajął by się pracą naukową w zaciszu laboraorium? nikt by mu nie przeszkadzał?

jesteśmy wdzięczni za pomoc w wykryciu guzka na plecach, przez to moja żona nie mogła się przekręcać. Po terapii chemioterapii i naświetlaniu, guzki zniknęły i nie ma już wielkiego garba.

jestem po operacji guzkow i jestem zadowolona z lekarza jest to czlowiek godny zaufania moze troche za szczery i otwarty ale mi to nie przeszkadza pozdrawiam p.doktorze

potraktował pan moją mamę po chamsku spisując ją na straty ale mama będzie walczyć do końca a pan nie powinien być lekarzem onkologiem i jeszcze pokażemy że wygramy tą walkę . Życzę panu żeby pan nie miał pacjentów .

po wizycie u tego lekarza czuję się bardzo żle psychicznie , ten pan sprawił że na nowo odżyły lęki które były uśpione przez trzy lata

Lepiej go unikać. Jest niemiły nieuprzejmy i z tego względu nie może być lekarzem onkologiem.