dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

2,6
2,2
2,6

okropny lekarz ! bez powołania a najlepiej dac koperte ,sam mi tak powiedział !!

Lecze sie u tego specjalisty.Jest kompetentny duzo tłumaczy.To nie jest psycholog,wiec mówi prawde i to mi sie podoba w nim.Ma leczyc nie wspierac.Podziwiam to ze majac wielu pacjentów ,umie sie wszystkimi zajac i stara sie zapamietac pacjenta.Onkolog to trudny zawód.

Może i ma 15 letnie doświadczenie ale nie polecam tego Lekarza. Jego zachowanie w stosunku do pacjenta to więcej niż hamstwo. Nawet jeżeli przed pacjentem są rokowania słabe to należy do końca próbować pomóc.

Uważam, że lekarz który mówi prosto z mostu o danej chorobie jest lepszy niż ten, który mówi ale nie za bardzo wie co. Konkretny i bardzo dobry chirurg. A pacjentowi któremu bardzo zależy nie powinien zwracać uwagi na zachowanie lekarza tylko na fach, który posiada. Polecam tego świetnego lekarza, a na ludzi, którym zależy na miłym słowie, radziłabym nie zwracać uwagi.

Moja babcia przez niego nie poszła 2 lata do lekarza, gdyż powiedział jej, że na jej leczenie szkoda tracić pieniądze podatników, bo jest za stara(80 lat). Gratuluje ludziom, którzy go jeszcze zatrudniają. Prostak.

Nie polecam nikomu tego "lekarza".Z jego gabinetu wyszłam totalnie załamana.Jeżeli zawsze w taki sposób rozmawia z pacjentami jak ze mną to jego przełożeni powinni wysłać go na lekcje etyki.Tytuł Dr.n.m.do czegoś zobowiązuje.

swituje tego pseudo lekarza POPROSTU HAM POWINIEŃ LECZYC KOTY A NIE LUDZI PO WIZYCIE WYSZŁAM ZDRUZGOTANA BO PRZYSZŁAM POMOC A NIESTETY JEJ NIEUZYSKAŁAM KTO MU DAŁ TYTUŁ D.N.M?? PACJENCI PO SPOTKANIU Z NIM Z PEWNOŚCIA CZUJĄ SIĘ GORZEJ!! NAWET NIEMIAŁAM ODWAGI MU POWIEDZIEC KIM JEST I JAK SIĘ ZACHOWUJE BO BYŁAM TAK ZESTRESOWANA ALE TU MÓWIĘ GŁOŚNO HAM!! OSTRZEGAM INNYCH PACJENTÓW Z DALA OD NIEGO!!!

wizyta u tego osobnika niewskazana. unikać, omijać szerokim łukiem...

wizyta u tego osobnika niewskazana. unikać, omijać szerokim łukiem...

Nie jestem zadowolona z wizyty, wali wszystko prosto z mostu nie liczac sie z psichika człowieka .

Tragedia, podczas zabiegu załatwia prywatne i służbowe interesy nie zachowując intymności pacjenta, a opinie o personelu świadczą o jego braku kultury. Zawodu lekarza można się nauczyć, ale lekarzem nie każdy powinien być.