lekarz Piotr Cwenar

Urolog

Witam, nie chcę być uszczypliwa, ale ostatni komentarz nie ma ładu ani składu. Jeśli lekarz, o którym mowa, wykrył coś u Pani partnera, to chyba dobrze. Następnie, jeśli inni lekarze stwierdzili, że jest wszystko w porządku, więc moje pytanie...to coś w końcu było czy nie? Odnośnie zabiegu wykonywanego prywatnie, dlaczego partner nie zgłosił się do przychodni lub szpitala?Brak kosztów z zabiegiem! Nie mam zamiaru bronić doktorka, ale nie znoszę opinii , które są nierzeczowe a uwierzcie, że jestem dość wrażliwa na tę elitarną grupę zawodową. Poruszony został także ważny aspekt a mianowicie jego sposób bycia? Ludzie!!! on ma leczyć a nie ucinać sobie pogawędkę ( ewentualnie prywatnie). Mogę śmiało powiedzieć, że gość jest ok, leczy mojego ojca (nie prywatnie!!!!!!!) i z pełną odpowiedzialnością piszę, że nie bierze! Pełne zaangażowanie. Więc zostaje tylko życzyć powodzenia i oby nie zmienił podejścia !

Józef K. Polecam serdecznie Pana doktora Piotra Cwenara - jest to lekarz o bardzo przyjaznym i profesjonalnym podejściu do pacjenta oraz dużym doświadczeniu. Pan doktor był lekarzem prowadzącym podczas mojego pobytu w szpitalu, jak i w trakcie rekonwalescencji. Pan doktor wykazał się dużym zaangażowaniem, empatią oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dziękuję bardzo za przeprowadzony zabieg oraz późniejsze konsultacje. Józef K., Nowy Sącz

Józef K.

Nie oceniam sposobu bycia Pana doktora pomimo iż niektórych może on nieco denerwować. Są tacy, którzy mówią o nim „Buc” lub „Gbur”. Znikome zainteresowanie pacjentem kończy się po wykonaniu świadczenia o dużej ilości punktów rozliczeniowych…. Po operacji, zgodnie z zaleceniami przyszedłem na prywatną wizytę, która trwała kilka sekund (120 zł/s), Pan doktor nie był w stanie wyznaczyć mi terminu badania finansowanego przez NFZ z powodu jak sądzę wyczerpania się limitu. Podczas następnej wizyty udało mi się umówić na badanie, lecz w dniu badania okazało się że informacja o tym nie została przekazana – zapisana… Czekałem pół dnia w szpitalu na badanie które się nie odbyło z przyczyn leżących oczywiście po mojej stronie – otóż nie mogłem spędzić całej soboty ubrany jedynie w flizelinową koszulę na korytarzu. I TAK BYŁO SPOKO BO ZIOMALE RATOWNICY Z IZBY PRZYJĘĆ PRO-RODZINNEJ ZAJMUJĄ SIĘ PACJĘTAMI JAK NAJBLIŻSZĄ RODZINĄ – DO WSZYSTKICH WALĄ NA „TY”

Polecam Pana Dokotra. Niesamowite podejście do pacjenta, bardzo słowny, zleca dużo badań, a pacjent jest człowiekiem dla Niego, a nie jak u innych tylko kolejny numerek! Dziekuje za wszystko Panie Doktorze. A dodatkowym atutem jest urok osobisty Pana Dokotora😀

Z przyjemnością po raz pierwszy wystawiam opinię o lekarzu, który zaimponował mi kompetencjami, kompleksowym podejściem i umiejętnością wyjaśnienia: przyczyn, aktualnego stanu i zagrożeń wynikających z choroby. Uprzejmość, empatia, a szczególnie umiejętność wzbudzania i podtrzymywania optymizmu u pacjenta, co do wyniku leczenia, mogą być wzorem dla b.wielu lekarzy, z którymi przyszło mi się spotykać wcześniej.

Polecam również Pana Doktora. Nie tylko zleca potrzebne badania, ale wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia za każdym razem. Jest cierpliwy i ma bardzo dobre podejście do pacjenta zarówno w przychodni jak i w szpitalu. Szkoda że nie każdy lekarz jest taki. Cieszę się że w porę zmieniłam lekarza i wybrałam właśnie Pana Doktora.

Bardzo dobry specjalista, zleca bardzo dużo badań, szuka przyczyny a nie tylko leczy skutki choroby, bardzo polecam Pana doktora !!

Solidna firma. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz to co dla mnie najważniejsze bardzo słowny.

Rewelacyjny lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie, przez kilka lat inny lekarz leczył mnie bez efektu, ten lekarz po kilku miesiącach i masie różnych badań które mi zlecił znalazł przyczynę mojej choroby

Bardzo dobry fachowiec, godny polecenia, zleca dużo badań, bardzo miły i uprzejmy , bardzo kompetentna osoba,